• çalışma saatlerinden dolayı ntvsporda kameramanlar haricinde arkadaşı olmadığını düşündüğüm güzide insan. güntekin onay, ersin düzen gibi isimleri sadece şirket eğlencelerinde görmesi muhtemeldir.
  • bu sabah gazeteleri okurken "fikret orman'ın; "rte nin çok yardımını gördük o olmasa stat inşaatında çok zorlanırdık" sözlerini "tabiki sabah gazetesi" diyerek bitirmiştir.. sonrasında kendisine attığım tebrik mesajını canlı yayında teşekkür ederek geri paslamıştır.
  • bir takım mailleri canlı yayın sırasında içinden okuyup, onlara cevaben sesli olarak birşeyler söyleyen bir insan.
  • bugünkü 7/10 programında bir gazete haberinde egemen bağış'ın "türkiye 2020 olimpiyatını alamazsa sorumlusu gezi'cilerdir" haberini okuduktan sonra "eğer bu açıklamada 18 yaş altı atletizmcilerin doping yapmalarından da bahsedilmiş olsaydı ayakları biraz daha yere basardı." diyerek dik duruşunu göstermiştir. adam gibi adamdır.
  • ntv spor'u izleme sebebimdi. uzunca süredir neredeyse her sabah 7-10'u izliyor, interaktif iletişime geçiyordum. tane tane cevaplıyor, selamlarını sevgilerini eksik etmiyordu.

dün sabah 7-10 olmamasından kıllandım ama gitmiştir diyemedim. bugün öğrendim gittiğini. yolun açık olsun abi, eğer buraları okuyorsan. umarım lig tv'ye geçmişsindir, bu güzel kişiliğini a spor'da falan harcama.

edit: ntv'ye geçmiş diyorlar.
  • mert aydın ile aralarında ciddi bir mesafe olduguna inandıgım kişi. kendilerine ulasan sms mesaj vs gibi seyleri yanıtlarken aralarında kısmen sert diyologlar geçebiliyor.
  • bu arkadaşımızı bloomberg ekonomik görünüm ve küresel piyasalar sunumunu vermişler spordan ekonomiye geçmiş ekonomi konusunda iyi sorular sormak için ekonomi bilmek lazım umarım hayırlısı olur kendisi için
  • 7/10'un sıkı bir takipçisi hatta sıklıkla soru soran bir izleyicisi olarak tavsiyem; hemen her yayında en az 5 6 kere "yanlış anlaşılmasın" diyerek söylediklerini düzeltme veya daha anlaşılır hale getirmektedir..

bu kadar çekinmesine gerek yok.. isteyen istediği gibi anlasın.. kendisi de bildiği yoldan şaşmasın.
  • murat caner'in artık mehmet demirkolun lafını kesmesinden gına geldi..

ve çok saçma araya girmelerle kesiyor, alakasız cevaplarla kesiyor.

murat canerin eq'su ve empati yeteneklerinin düşük olduğunu düşünüyorum. bu yüzden mehmet demirkol'un ne demek istediğini anlamıyor ve konudan alakasız cümlelerle mehmet demirkol'un lafını kese kese adamı da geriyor.
  • ntv'nin bulduğu cevherlerden, bir diğeri de mirgün cabas..
    yani çok mu yakışıklılar; hayır, gözleri kaşları elle çizilmiş vücutları adonis gibi mi; hayır, ama gözlerimi alamıyorum ben bu insanlardan.. nasıl bir çekicilik..
    kendisi biri ikiz üç çocuk babası..
hesabın var mı? giriş yap