şükela:  tümü | bugün
 • bu insanın yaptığı adamlıktır, efendiliktir, kendinden başkasını düşünmektir.

  haberler doğru ise adam paralarını neden bu kadar geç yatırıyorsunuz diye hesap sorup diziden uzaklaştırılıyor. takip etmiyorum ama yazılanlara bakılırsa bir kaç bölümdür yok piyasada.

  millete ne kadar yabancı bir işle uğraşıyorsa diziyi bitirecekse oynamasın, diziyi mahvetmesin deniyor. lan senin iki dakikalık seyir zevkin için uğraşan emekçilerin hakkını savundu diye adam işinden oluyor. belki de iş bulamayacak böyle davrandığı için belki. sen bu adama arka çıkacağına destek vereceğine, iki dakikalık dizi keyfimiz vardı piç etmesin diyebiliyorsun. ayıptır, günahtır lan.

  az akıllı olun, şu adama destek verin. yapımcının veyahut dizi ile alakalı kim varsa mail adreslerini bulup taciz edin, facebook sayfalarını işgal edin. bu adam canımız deyin. bu adama yapılan haksızlık bize yapılmış demektir deyin. böyle insanları harcatmayın oğlum!
 • ahmet kural kim amk?

  ahmet kural yokken murat cemcir'i üsküdar'a giderken dizisinde mühendis rolüyle tanıyor ve seviyordum. adamdır.

  edit: ahmet kural da dizideymiş. o derece dikkatimi çekmemiş. murat cemcir'in olduğu yerde ahmet kural anca amatörü eğlendirir.
 • dünyada insanların fikirlerinin olması yeğ iken bizim ülkemizde fikrinin olmamasının yeğ olduğunu ispatlayan oyuncu. neymiş ? iç anadoluya yakışmıyormuş. allahını seven anlatsın neyin yakıştığını ? arkadaş bırakın artık insanların aynı davranışlara, fikriyata veya görüşe sahip olması gerektiği kafasını. lan zibilyon tane genden ikisinin dizilimi farklı olsa farklılaşan, aynı anadan, tek yumurtadan çıkanların bile farklı olduğu bir yaşam formunu konuşuyoruz.

  edit : imza. alkol kullanmayan bir vatandaş.
 • https://youtu.be/rkndfwm06kq?t=26m20s

  burada görülüyor ki, onlarca açıdan farklı kombinasyonlarla fotoğraf çekilmiş. her seferinde murat cemcir, bennu hanım'ın sol arkasında, sağ arkasında duruyor. her seferinde onu ön plana çıkartıyor. kaldı ki ön planı arka planı da yok bu işin, nuri bilge ceylan hariç hepsinin eli ayağı titriyor. ellerini kollarını nereye sığdıracaklarını şaşırmışlar.

  biraz insan olun, başarılı olmuş her insanı linç etmeye çalışmayın. cahil, başarısız insanlar sürüsüsünüz be.
 • "bu gece hep beraber 70’lik ayran içeceğiz. ama ben ayranı sek severim o nedenle yoğurt yiyeceğim"

  adamsın lan cemcir hahahah taşşağın böylesi görülmedi.

  (bkz: milli içkimiz ayrandır)
  (bkz: 4. antalya tv ödülleri)
 • sabah sabah ahmet kural üzerinden niye kendisine laf atıldığını merak ettiğim sanatçı.

  ulan ne çirkef insanlarsınız be, birisi düşmeyegörsün hemen seyre çıkıp önünüze geleni boklamaya çalışıyorsunuz.
 • ayran diyerek lara gofret'in devrelerini yakan ruhsuz ve kaba erkek.
 • youtubedan o anları izlerseniz çekim öncesi de sonrası da bennu hanımla aralarında bir sıkıntı yok sohbet ediyorlar hatta çekimden sonra bennu hanım cemcirin koluna giriyor.kadını öldürmüşcesine yorum yapıyorsunuz amk
 • ahlat ağacı’nın cannes film festivali’nde 15 dakika alkışlandığı görüntülerde, kamera kendisine dönünce seyircilerden ayrı bir coşku koptu. bu performansının beğenildiğinin ve oyunculuğunu farklı bir levele taşıdığının ıspatı. ahmet kural “starım lan ben” pozlarıyla gezemez artık cemcir'in yanında. tabi bizler de artık kafalarımızda başka bir yere koyacağız bu adamı. derhal komediyi bırakmalı zira asla iyi bir komedyen değildi, olamadı. fakat dramın bile dramını oynayabilecek kadar başarılı bir dram oyuncusu. şimdiden tebrikler.
 • içki muhabbetinin iç anadolu halk kültüründe olduğunu bilmeyenlerce, iç anadolu kültürüne yakışmadığı iddia olunan oyuncu.

  bakmayın siz gerici politikalarla son 20 yılda iç anadolu halkının bağnazlaştırılmasına. zorla yerleştirilen bedevi kültürünün, iç anadolu kültürüymüş gibi yutturulmasına.

  içki sofraları iç anadolu'da yüzyıllardır kurulagelmiş, adam gibi içmek efelik, kostaklık kabul edilmiştir. alemcilik ankara' nın en temel kültürel özelliklerindendir. (taşradan yığma insanlardan, eryaman-sincan yoğunluklu, sonradan oluşturulan neoankara kültüründen sözetmiyorum, yerli-gerçek ankara halk kültürü sözünü ettiğim.)

  adamlar 500 altını ayran içerken yedirmedi herhalde hüdayda'ya...