• diziden ayrılmış olsa tweet atmaz mıydı acaba ?
    atardı.
    bir numara çevriliyor, o yüzden atmıyor.
    bence böye olur.
  • yılbaşı münasebetiyle kelime oyununa katılmış ama daha katıldığı yarışmanın kurallarına bile göz atmayı aklına getirememiş insan.
    insan bir bakar nedir bu yarışma diye.
    hemşehrimdir, sevmem ama.
  • ne yalan söyliyim... antipatik bulduğum bir insan. bunda kendisinin bir suçu tabii ki yok. katıldığı bir kaç programa denk geldim, ve kendisini fazla ön plana çıkarmaya çalıştığını düşündüm. rol icabı en ünlüleri ve gerçek hayatta da en çok ilgi gösterilenleri ahmet kural olsa da belki yaşından ötürü, katıldıkları yayınlarda en sık ve uzun konuşan ve hatta neredeyse diğerlerini konuşturmayan murat cemcir gibi geldi bana.

belki sadece bana böyle geldi. bu yüzden, diziden ayrılsa da benim için fazla önemli olmayacağını düşünürken burada yazılanları okuyunca fazla bencilce düşündüğümü farkettim. madem çok sayıda insan onu bu kadar fazla seviyor, madem oyuncu arkadaşlarınca da bu kadar seviliyor ve saygı duyuluyor o halde dizi onsuz olmamalı... nokta net.
  • yeraltı'nda başka, işler güçler'de başka, çalgı çengi'de bambaşka bir performans ortaya koyduğunu gördükten sonra oyunculuğu konusunda eleştiriye yer bırakmamış bir adam bu, akşam'ın haberi de doğruysa insanlığına da diyecek söz yok. helal olsun.
  • star değil delikanlı. o yoksa dizi de yok.net
  • (bkz: #31601454)
  • eğer ücretler mevzusunda yapımcıyla ters düştüyse sonuna kadar arkasındayiz.

arkadas ben anlamıyorum bu medya aglakligini. ulan ajanslardan paranizi almıyor musunuz? o paraları yapımcılara neden vermiyorsunuz?

anasını satayım milyon dolar donüyor sektörde. en ustteki yavsaklar kaymağı yiyor. asıl isi yapanlar zirnik kazanamıyor. ayıp yahu.
  • son çıkan haberi şaşkınlıkla okudum. hatta 'eeee böyle birşey varsa herkesin ayaklanması gerekmiyor mu?' dedim. ama tabi sonra dünyanın düzeninin böyle olmadığını hatırladım.

bir insan kendisi için değil de başkası için çabalayıp da böyle bir karşılık alıyorsa bu ne büyük ayıptır. öncelikle bu adamın savunduğu insanlar nerde? neden sahip çıkmıyorlar. en azından twitter neden cemcir mesajlarıyla dolmuyor mesela.

bu haber doğruysa ve cemcir dönmezse diziyi izlemeyi bırakır, arkadaşlarımı da bu yönde teşvik eder ve hatta her platformda yapımcılarını kötülerim. tammam?

edit: çıkan yeni haberlere göre bu haber doğru değilmiş. dizi ekibinden bir çok kişi çıkıp açıkladı bunu. yalnız merak ettiğim şu, bin kez her platformda insanlar sordular murat cemcir diziden çıktı mı diye. kimse umursayıp da bir cevap vermedi. yalan haber de olsa biri bir açıklama yaptıktan sonra tüm dizi ekibi çıkıp açıklama yaptı.

yani cencir'in ortadan kaybolması falan heyecan yaratmak için miymiş? ne heyecan ama! dizinizi alın başınıza çalın.
  • başkasının derdini kendine dert etmiş güzel insan. onu satanlar utansın.
  • onurlu bir hareket sergileyen aktör. açık söyleyeyim diziyi izlemiyordum ama set işçilerini savunması ile takdirimi kazandı.
hesabın var mı? giriş yap