şükela:  tümü | bugün
 • bunu söyliyecegim aklıma bile gelmezdi ama nihat dogan adına ben utandım lan. utanma seviyem o kadar düştü. düşünün nasıl bir ayardır. http://i.hizliresim.com/qvgb2z.jpg

  https://www.facebook.com/…261194/10154444917941195/

  --- spoiler ---

  19 kasım, 2016, 18.47

  "tüm takipçilerimden özür dileyerek bu paylaşımı yapıyorum. ancak sizden gelen üzüntünüzü dile getiren binlerce mesaj sonucunda iki kelime etmeye karar verdim.

  nihatçım, bu söylediklerinden kesinlikle seni suçlu tutmuyorum. üç tane kaset çıkarmaya çalışırken 100 yıllık türk sinemasının 50 yılına emek vermiş cüneyt arkın'ı farketmemiş olmak senin suçun değil.

  cüneyt arkın türkiye'nin her dağında her ovasında her bozkırında mehmetçiğe moral ziyaretleri yaparken bir adada aylarca patates ödülü için mücadele vermiş olman da senin suçun değil.

  cüneyt arkın ona akil insanlık teklif edildiğinde "halkıma akıl vermek benim haddim değil" derken bu ses tonunla türk halkına akıl vermeye kalkman da senin suçun değil.

  cüneyt arkın sadece filmlerinde değil olağan hayatında da ezilenin mazlumun yanında yer alırken tecavüze uğrayıp katledilen gencecik bir kız ardından "siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksınız" demen de senin suçun değil.

  cüneyt arkın türk halkına hizmet ederken vücudunda kırılmadık kemik kalmamış olmasına rağmen oğlunun yardımı ile sahnede dimdik yürürken türk halkının karşısına çıktığın bir programda koltukta bile yayılarak oturman senin suçun değil.

  suçlu bizleriz. suçlu seni senin bildiğin nihat doğan yapanlar. seni para ödeyerek oraya oturtanlar ve seni izleyemeye ayıracak vakti olanlar."

  .
  --- spoiler ---

  edit: link eklendi.
 • gerçekten temiz ayar olmuş. kaç gündür okurum derken aklımdan çıkmış isabet oldu.

  aslında hepimizin şu soruyu sorması lazım:
  (bkz: nihat doğan kim lan?)
 • murat beyin nihat doğan gibi bir insanı hiç takmamış olmasını dilerdim. çünkü bu bile nihat doğan'ın iyiliğine sonuçlanır. çünkü medyada bir kaç kez daha görünecek anlamına gelir.

  reklamın iyisi kötüsü olmaz.
 • ben de bu cuk sesi nereden geliyor diyordum.
 • kaba bir tabir veya klişe laf kullanmak istemiyorum ama adam sağlam ayar vermiş. karşısındaki tipleme adam olsa durur biraz düşünür. ama muhatap alınan zat-ı muhterem o kadar yüzsüz bir adamdır ki yaptığının farkına bile varamayacaktır.

  kıyaslamak gibi olmasın ama bundan bi kaç sene önce nil karaibrahimgil bi çapsızlık yapıp neşet ertaş a laf atmıştı. neşet baba pek bi cevap vermedi sanırım. ama sonradan hanım kız yaptığını fark edip * çıktı özür diledi. bu toynaksız da o kapasite de yok.

  ne kadar denyo olup hadsizlik etsen bile özür dileyebilmek büyük bir erdemdir. şu vasfa dahi sahip olamama ne acıdır. senin adına utanamıyorum bile nihat.
 • ayarı alan kişinin bu ayara bile ellerini ovuşturarak sevindiğini düşünüyorum. çünkü zat bundan besleniyor.

  ha gerçekten utanması olan bir insanın bu ayardan sonra yıllarca inzivaya çekilip insan içine çıkmaması gerekir.
 • nihat doğan'ın yüzünün kızarmasına sebep olmayacak ayardır.

  nihatçılar, eğilmekten beli tutulmuş adama "dik dur eğilme" diyerek her zamanki yerlerinde duracaklar ve yine onlar adına başkaları utanacaktır.
 • allah yarattı demeden tokatlamış... bu lafları bana saysalar herhalde 10 sene falan psikoterapi görmem gerekirdi. daha da kendime gelebileceğim garanti olmazdı. geceleri ağlayarak uyanırdım... cüneyt abi'nin oğlundan da bu beklenirdi...