• ben de bu cuk sesi nereden geliyor diyordum.
  • nihat doğan ağzıyla yazıyorum..

(muhtemelen kalabalık seyircilerin olduğu bir program tercih edilecektir.)(yazıyı lütfen içinizden nihat doğan ses tonu ile okuyunuz..)

geçenlerde sosyal medya üzerinde gördüm.. çok sevgili sayın arkadaşımız*, cüneyt arkın'ın oğlu, ki babası cüneyt abinin filmleriyle çocukluğum gençliğim geçmiştir, çok da severim kendisini, şahsımla alakalı bazı söylemlerde bulunmuş. şahsımla alakalı söylediği şeyler gerçeği yansıtmamakla birlikte söyledikleri bana kendisi tarafından atılmış kötü bir iftiradır. öncelikle kendisini esefle kınıyorum.

gelelim patates ödülüne.. benim oradaki derdim nedir bilir mi türk halkı? bizim gözümüz hiçbir zaman yukarılarda olmamıştır, hiçbir zaman da olmayacaktır murat kardeşşş! bizler kendisinin küçük gördüğü bir patatesi bile nimet görür, onu bile bize sunan kurban olduğum yarabbime şükreder, nimete* saygımızdandır onca mücadelemiz. biz yemek ayırt etmeyiz murat arkın!!! illa kobe bifteğinin peşinden mi koşmamız lazım? onu yapanları da biz biliyoruz.. onu yapanları da biz biliyoruz.. *

ayrıca... ayrıcaaa.. benim vatanım için, askerim, polisim için gurban olduğum allahıma her gün beş vakit dua edip onlara moral ziyaretlerinde bulunmadığımı kendisi nereden biliyormuş? bizim imanımızı kimse sorgulayamaz! ayrıca bizim allahtan başka kimseye verecek hesabımız yoktur.. bizi bilenler bilir. bilemeyenler ise böyle mesnetsiz iftiralarda, ki onu da yüzümüze karşı değil, anca arkamızdan ve sosyal medyalarından yaparlar!!!111birbir1!, bizleri yüce türk halkımızın karşısında küçük düşürmeye çalışırlar.. ama yapamazlaaaar.. yapamaazlaar.. tabi saygıdeğer, kurban olduğum halkımızın böyle iftiralara prim verecek hiçbir tasarrufu yoktur.

ayrıca bizi bu noktaya getirenler üç beş para babası adam değildir sayın arkın!!.. bizi bu noktaya getirenler benim için en kıymetli olan halkımızdır. gerçi.. gerçi.. bizim parada pulda makamda yerde gözümüz yok.. bizi bilen bilir zaten.. beni buraya layık gören kişilerin gönlümde yerleri çok başkadır, benim için bu hiçbir parayla pulla meblağla ölçülemez, kimselerin ölçmeye de çapı, raconu yetmez.. *bunun da böyle bilinmesini isterim!!!!

(seyircilerin ıslıkları, alkışları..)

oha lan! benden mükemmel bir nihat doğan olur!
  • murat beyin nihat doğan gibi bir insanı hiç takmamış olmasını dilerdim. çünkü bu bile nihat doğan'ın iyiliğine sonuçlanır. çünkü medyada bir kaç kez daha görünecek anlamına gelir.

reklamın iyisi kötüsü olmaz.
  • sadece nihat doğan'ın değil herkesin üzerine alınması, düşünmesi ve ders çıkarması gereken tarihi bir ayardır.

değerlerimizi unuttuğumuz, değer namına bir şey bırakmadığımız, en cahilinden en ahlaksızına herkese alkış tuttuğumuz bu günlerde bu ayar nihat doğan'a değil nihat doğan üzerinden hepimize yapılmıştır. nefes nefese okudum ve okuduktan sonra yutkunamadım.

edit: imla
  • hala çapsız çapsız bunun ayar olmadığını savunan dallamalar var. adam belge sormuş cüneyt arkın nerde mehmetçiğe moral vermiş diye. sen o sırada acun tv izliyordun bebeyim. adam akp li değil ki her hareketinin reklamını yapsın.

bir de oyunculuğuna filmlerine laf atmış. sırf yıkılmayan adam filmi ile sizin gibi bebeleri on kere cebinden çıkartır. insan bir filmografisine bakar laf etmeye utanır.
  • altılı yedili cibili cibili şak şak şak gibi ayardır.
  • ayarı alan kişinin bu ayara bile ellerini ovuşturarak sevindiğini düşünüyorum. çünkü zat bundan besleniyor.

ha gerçekten utanması olan bir insanın bu ayardan sonra yıllarca inzivaya çekilip insan içine çıkmaması gerekir.
  • ...
hesabın var mı? giriş yap