şükela:  tümü | bugün
  • yıldız teknik üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesindeki en değerli öğretim üyelerinden biri. alanı olmadığı halde bilgisayar derslerine giriyor, çatır çatır html vs anlatıyor ve insanlar sırf yaz okulunda ondan ders alabilmek için* finallere falan girmiyorlarmış, ben söyleyenlerin yalancısıyım.
  • ortalamayı "d" bile alabilen, allahı olmayan zalim kişi.
  • muhabbet edilebilen öğretim görevlilerinden, öğrencilerle yakın falan ama ortalama olayı çok sakat cidden. ben derslerinden kaçarım delicesine, kaçmayanları da uyarırım. bilinçli tüketiciyim.
  • sözlüğü yakından takip eden kişilik. ayrıca allahı olmayan zalim kişi yakıştırmasını reddeder kendisi*.
  • cocukluk arkadasim olmasi nedeni ile sozlukte adini gorunce soktan soka girdigim sahis. odemislidir, cok sekerdir.
  • "hocam yoklama aldınız mı?" sorusuna; "-benim yoklamam burda (sağ şehadet parmağı sağ şakağa dayanır) ,ben bir gördüğümü bir daha unutmam" şeklinde cevap veren sevilen bir oyun teorisyeni
  • ha ne? sozlugu yakindan mi takip ediyormu$? daha onceden soylesenize canim.
    kendisi bu dunyaya gelmi$ gecmi$ en buyuk hocadir. gerek enginlere sigmayip ta$an bilgisiyle, gerek ders anlatmasiyla falan bir numaradir. hele cizdigi her grafik beni anlatiyor, hepsi benden bir parca ta$iyor, beni alip bir yerlere goturuyor, susuz getiriyor. ortalamayi d almasi ise en guzel $ey canim, var mi domatesin d'si gibi guzel harf, cok $ik olmu$ diyor, zamanin en iyisi seciyor, bravo diyoruz, on uzerinden on. eklemek gerekir ki, ben olsam boyle bir hocayi dekan yaparim, yetmedi rektor yaparim, hatta dunya ticaret orgutu'nun ba$ina geciririm, olmadi kral lear yaparim, evet.
    (bkz: biri bizi gozetliyor)
  • puanına yazık olmasın mantığıyla iktisata girmiş, bölümünden tiksinen, bu nedenle okula ayda yılda bir uğrayan, aynı dersleri üçüncü kez alan, bu dönem kaydını dondurup hayırlısıyla seneye başka okulda okuyacak olan bir öğrenciyi yaz okulu gibi bir dönemde her derse getirebilir, dersinden çıkmak zorunda olduğunuzda anlatışını kaçırdığınız ve kalan kısımları kitaptan çalışmak zorunda olduğunuz için üzülür, sınavdan kötü not aldığınızda 'o kadar da iyi anlatıyor ayıp oldu şimdi' diye düşünürsünüz. sadece bir kez kendisinden ders aldığım için sınav mantığını henüz anlayamadığım bir kişidir. mantık kullanımı gerektiren çalışma soruları vermişken ezber sormuşluğu mevcuttur. çok yüksek beklediğim sınavdan çok düşük, çok düşük beklediğimden de beklediğimden yüksek not almışlığım vardır. bıraktığım okulumda* belki de dersi dinlenebilen tek hocadır.
  • alınan son haberlere göre bu genç yaşında yardımcı doçent olmuş ve ekonometri dersine girmeye hazırlanan bir kıymetli hocamızmış kendisi, sözlüğü de pek yakından takip ettiğine dair haberler asparagas değilmiş, saygıyla selam ediyorum burdan*.
  • curve denen eğri boyunlu devenin pek çok altında kalmış olmama karşın, derslere devamımı ödüllendirerek beni dersinden geçirmiş ulu bilge şahsiyettir ki aynı başarıyı bu dönemki ekonometri dersinde de göstermesişni yürekten talebederim..