şükela:  tümü | bugün
  • işinin ehli bir doktordur. esprili de bir adamdır. büyük bir stres ve korkuya sebebiyet veren burun ameliyatlarını, hastayı gayet motive ederek ve moral vererek yapar. 15 yılda 4 kere kırılan burnumu, 4 saat süren bir ameliyat sonrası iyi ve güzel bir hale getirmiştir. operatör olduğu için bir hastanede görev yapmıyor ve bütçenize göre hastane olanakları sunuyor. tavsiye ederim.
  • kesinlikle uzak durulması gereken bir doktordur.

tatlı diliyle beyninizi uyuşturur, hastalarından örnekler verir, çok iyi iş yaptığını iddia eder. ancak işin riskli boyutlarından bahsetmez, bir hastası sıkıntıya girince arkasını dönmeyi tercih eder. çok yakın bir arkadaşıma yaptığı burun ameliyatından sonra kendisi oluşan enfeksiyon ve ardından yaşadığı alerjik reaksiyon sebebiyle sakat kalmıştır. bu adam ise sorumluluk kabul etmeyip arkadaşıma ağır ithamlarda bulunup iletişimi kesti. yaptığı burun ameliyati bile faciaydı.

muhakkak ama muhakkak sağlığınızı düşünüyorsanız bu para avcısı adamdan uzak durun!
  • kendileri tarafından gönderilen cevap metni aşağıdadır:

öncelikle bu zamana kadar susmayı tercih ettim ancak allah' tan korkan birisi olarak, "ilacımı kestim, intihar etmeyi düşünüyorum" dediğiniz için sizin saatler süren video aramalarınıza cevap verdim. saatlerce sizin burun kuruluğu, üst dudakta uyuşukluk, hissizlik ile ilgili sorularınızı cevapladım. ısrarla burunuzun enfeksiyon kaptığınızı söylediniz. yalnız vücudunuzda ve video aramalarda enfeksiyon belirtisi olmadığı halde, kendi isteğiniz ile google üzerinden anitibiotiklerin iyi geldiğini ve başka doktorlara gidip antibiyotik reçete ettirdiniz (size antibiyotik ağızdan kullanmayın dememe rağmen).

ertesi günü bebek hasta ameliyat edeceğimi söylememe rağmen "saatlerce üst dudaktaki hissizlik", "yaşamanın zorluğu", "burun ucu uyuşukluğu" hakkında konuştuk. haberim olmadan ağızdan "ciprofloxacin türü" antibiyotik kullandınız. elimde "kullanmayın" yazan bir sürü mesaj mevcut. bana ben "google çalışanıyım", "eksisozluk yazarıyım" diyerek ismimi lekeme tehditinde bulundunuz. kısacası size en iyi cevabım, ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası fotoğraflarınız ve uzun dönem fotoğraflarınız elimde. hakkımda yorum yaparken yalan yanlış ve farklı yazdığınız yorumlardan dolayı hukuksal işlem başlatabilirim. lütfen elinizi vicdanıza koyun ve hiç bir hekim kendi hastasına zarar vermek istemez. bencil davranışlarınızdan kurtulun. benimle ne zaman görüşmek istediniz de görüşemediniz, ancak gereksiz video aramalarını reddediyorum. sizi allah' a havale ediyorum
  • merhametli, güler yüzlü, acıdan sinirli davranışlarınıza gayet tahammüllü davranıp, beyfendiliğini, güler yüzünü hiç kaybetmeyen, hangi saat hangi soruyu sorarsanız sorun size en yakın zamanda dönüş yapan, 3 yıl önce ki kişisel sohbetimizi hatırlayacak kadar hafızası iyi olan (annemi falan sordu:) konuşkan bir hekim.

burnumu kırdığım şu günlerde, en zor anımda, tüm gergin hallerime rağmen sabırla tüm sorularımı detaylı bir şekilde, geçiştirmeden yanıtladığı için minnettarım kendisine.

not - ilk ameliyatımda yaptığı burun yunan heykeli mükemmelliğinde idi:). üçüncü darbe de kırmak suretiyle baya uğraştım yaptığı burnu bozmak için. şimdi bol acılı, az nefesli tamponlu günlerin sonunu bekliyorum, tek dileğim rahat nefes alabilmek.