• trakya tıp fakültesinde yoğun bakımda yatmakta olan annesini doğru düzgün takip etmeyen, ihtiyaçlarını karşılamayan bir alkoliğin; aynı kişinin tüm ihtiyaçlarına gece gündüz koşturan, sonu ölümle sonuçlanacağını bildiği halde (hastanın sahip olduğu genelde kötü gidişli bir tür) insana yaraşır insan gibi bir son süreç yaşayabilmesi için canını dişine takan doktorlara en sarhoş haliyle saldırmasına hiçbir halt bilmeden olabildiğince sikik kibriyle "onon torofondon do bokmok lozom" demiştir. kendisi çok ses çıkaran bir boş tenekeden ibarettir.
  • haber spikerinden çok kral tv vj'lerine benzese de bugün "başbakan mehmet barlas'ın sorularını yanıtladı" dedikten sonra bir süre gülümseyip "zaten başka kimseninkileri yanıtlamıyor" demesiyle gülümseten kişi.
  • itici bir adam oldugu tartisilmaz fakat programa mesaj atan gerizekalilarla da fena tasak geciyor. instagramdaki kekolarin fotograflarini ifsa ediyor, sonra da fotografi begeniyor ahahah.
  • samimi sunum yapiyorum sanarken son derece rahatsiz edici hareketlere imza atan habercimsi..
  • evlendikten üç gün sonra altınları alıp ortadan tüyen bir gelin hakkinda verdiği haber öncesi ve sonrası damat kişisiyle alay etme hakkını kendinde bulan ve bunu iğrenç hareket ve cümlelerle yapan insan. ben anlayamıyorum bir türlü. bizler canla başla çalışıp hayat mücadelesi verirken adam çıkmış tv karşısına, kosturup haber yakalayan, emek veren muhabirlerin haberlerini okuyor, kendini öven tweetleri okurken pek bir kabariyor, acayip şımarık hareketler yapiyor ve para kazanıyor.bence ne yaptığını bilmiyor ya da çok iyi biliyor.
  • yediniz çocuğun başını. itici falan değildi, gayet de sevimliydi. gitmiş, yerine ilker karagöz gelmiştir.
  • bu kadar ortamlara akalım tarzında bi adam olup da hafta sonu sabahın körü haberlerini sunması nedeniyle cuma ve cumartesi gecelerini evinde geçirmek zorunda kalmasını çok trajik buluyorum.
  • hekime şiddet gösteren bir vatandaşı, biraz da onun gözünden onun tarafından bakmak lazım, alkollü ama neden alkollü gibi saçmaaaaa sapaaan yorumlarıyla sempatik göstermeye çalışan ona da üzülmemiz gerektiğini bir nevi savunan bu adam ana akım medya kanalında saatlerce program yapıyor. yaptığı program da zaten yapılmış haberleri tekrar gösterip yorumlamak.

kendisini sabah haberlerinde yaptığı şımarıklıklarla tanırım.

ölüm haberi nasıl verilir murat güloğlu biliyor musun? net anlaşılır, teknik konulara vs girmeden söylenir pat diye. böyle olmalıdır.

adamın gözünden bakamam şu an ben. adamın gözünden bakabilme yetisi hepimizde var zaten hepimiz yakınlarımızdan birilerini kaybetmişizdir biliyoruz sevdiğimiz ölünce ne olduğunu, ben neden adamın gözünden bakayım, sen doktorun gözünden bak murat güloğlu, o adamın annesine asla kötülüğün dokunmamış aksine onu yaşatmak için göt deliğin bile terlemiş bir doktor olarak çabaların sonuçsuz kalmış kadını kaybetmişsiniz ve oğluna söylediğin an yüzüne yumruk yiyorsun.

bu haberi dümdüz bir şiddet haberi olarak görebiliriz murat. varsayalım o doktor kız senin kızın, bi bak bakalım nasıl görünüyor şimdi.

iki taraflı bakıyorum murat, ortada saldırgan bir ahlaksız herif var. annesi yaşasın diye çabalayan kızını yumruklayan bir adam var. hoş bizim adalet mercilerimiz her hafta gel imza at karakolda der buna en fazla.

neyse sen bu haber yorumlama işini bırak bence, hakan ural'a döndün gözümde.
  • gecen cumartesi, azerbaycan devlet baskaninin esini baskan yardimcisi yapmasini dile getirmis "dusunsenize baskan ve yardimcisi ayni yatakta" gibi bi laf etmisti. muhtemelen o yuzden el cektirilmis olabilir.
  • tam bir profesyonel olmasa da işini kıvırabilen ve sempatik olan bir haber sunucusu zat.
hesabın var mı? giriş yap