şükela:  tümü | bugün
 • güzel sanatlar saatchi & saatchi reklam ajansının iki kreatif direktöründen biri. yıllardır bir çok sesgetiren reklam fikirinin yaratıcısı aynı zamanda. sütaş ayraniç, muuusiki cemiyeti, kent bayram filmi sadece son dönemdeki işlerinden bazıları. ayrıca kendisi çok iyibir sözlük okuru.
 • enteresan bir kişilik.
  reklam filmi de çekiyor son zamanlarda.
  tofita filmlerinin yönetmenidir kendisi misal.
  dünya tatlısı bi köpegi vardı golden retriever, galiba adı da 'caz' idi.
 • kreatif direktörden önce kreatif bir insan evladıdır.
  toplantılarda briefin bri'si anlatılırken fikri bulur, kalan zamanda, sigara üstüne sigara içip, fikrini kafasında evirir çevirir. olur da toplantı dışında masasında otururken fikir bulursa, hemen ajans turuna çıkar, fikrin testini de kendi elleriyle yapar. test sırasında her odadaki yorumlardan bir hinlik çıkarır, fikri zenginleştirir. ajans turu bittiğinde, fikri artık pişmiş olur.
  konsantrasyonu derindir, kafasında birşey döndürüyorsa seslenirseniz duymaz. ölseniz bile duymaz. duysa da bakmaz. baksa da ilgilenmez.
  eski patronumdur, severim.
 • söslükteki kovalardan olmasa da, kova burcu olduğunu tam buradan dile getirmekte hiçbir şekilde tereddüt etmeyeceğim, grandöz kreatifim direktörüm. entry girdiğim saatleri dikkatle takip eden, şükela kişi. pozitif enerji yüklü insan. süfer söz yazarı, yakın zamanda aysel gürel ve şehrazat'a rakip olabilecek potansiyele sahip, kaset çalışmalarına ne zaman başlayacağı merak konusu olan yaratıcı kişi. en son kent filmiyle beni epey bi ağlatmış olan, büyük yüzüklerin efendisi. (bkz: hastasıyım)
 • hiç beklemediğiniz yorumları küt diye yapıp hem şaşırtan hem de güldüren, ilk bakışta soğuk mesafeli aslında çok sıcak çocuk gibi bir adam. gerçekten yaratıcı bir zekaya sahip şahsiyet.
 • sektörden sıtkı sıyrılınca yeteneklerini başka alanda kullanmaya karar vermiş ex reklamcı. muhtelif lüks bisküit isimli romanını ilk okuyanlardan biriyim… şunu diyebilirim; olmuş…
  ayrıca adam gibi adam. dev gibi cüssesinin içinde dev gibi güzel bir kalbi de var. severim onu ben.
 • 1977 izmir doğumlu hollandalı yazar. wees onzichtbaar (görünmez ol) romanıyla 2018 hollandalı kitapçılar ödülünü ve libris edebiyat ödülünü kazandı. romanda 80'lerde amsterdam'ın banliyölerinde büyüyen bir türk çocuğun hikayesi anlatılıyor.