şükela:  tümü | bugün
  • ınstagramda denk geldim. ilgi cekici siradisi bir tip ve 40 bine yakin takipcisi var.

https://www.instagram.com/muratovuc/
  • ağır ibne
  • kendini kadın hisseden arkadaşımız.

hisler önemli.
  • medyum imiş. beni eğlendiriyor videoları neyse ne umrumda değil.
  • kerimcan durmaz'dan gına geldiyse, takip edilebilecek bir instagram kişiliği. hareket ve konuşmalarından eşcinsel olduğu hemen anlaşılıyor. fakat bir iki videosundan fark ettim; abimiz sürekli bir yerlere yardım ve bağış yapıyor veya yaptırıyor. hiç de öyle "gel la buraya ibne!" tepkisi görmüyor (görüyorsa da instagram yorumlarında yok). kerimcan yerine bir alternatif yani.

türk halkı da garip. bırak kerimcan'ı, şarkı yarışması jürisindeki adam eşcinsel desen kıyamet kopar; böyle tipler (eşcinsel olduğu için tip değil, tip olduğu için tip) yönelimi gayet rahat gösterip üstüne bir de ünlü oluyorlar. hakikaten enteresan bir halk...
  • kerimcan durmaz'dan daha erkeksisir.
  • içkiliyken kendisinin taklidini yapmaya bayılıyorum. valla şeker gibi adam. vine fenomenlerinden birisi de inanılmaz bir taklit yapıp hesabına koymuştu ama sildi sonra. murat abimiz mi sildirdi bilmiyorum gerçi :(
  • bu adam hala nasıl patlamadı hala şaşıyorum.

- motorrr, motorrr.

instagram.com/muratovuc
  • kişi tam bir tezatlıklar abidesi. yaptığı yardımları insanları yardıma teşvik etmek için instagram da yayınladığını söyleyen kişi. çok iyi niyetli bir abimiz yani başka bir amacı yok.
  • her gün instagram sayfasindan takipcilerine iyi dileklerde bulunan, yaptigi tanitimlarda mutlaka takipcilerine hediye kazandiran bir fenomen. kerimcanin rakibi diye lanse ediliyor olsa da kendisi surekli ben kimsenin rakibi degilim ben herkesin murat abisiyim diyor. şahsi fikrim? kerimcandan kat be kat daha samimi ve tatlı.