şükela:  tümü | bugün
  • bir türlü mantıklı açıklamalarla destekleyemediğim sebepler.

murat övüç, küfürbaz ve hiçbir meziyeti yok.
    kerimcan durmaz neden ünlü oldu?
    danlabilic denen, yüzlerce türk kadınına yetecek makyaj malzemesini abuk sabuk tiplemeler için harcayan kadının neden milyonlarca takipçisi var?

bunları başımıza kim bela etti çıldıracağım. hiç sevmiyorsan takip etme falan demeyin. zaten takip etmiyorum ama her yerden “dalga dalga dalga dalgaaa dalgalanıyor” sesleri geliyor. bıhtıh ya.
  • (bkz: instagram) (bkz: youtube) (bkz: snapchat)
  • (bkz: z kuşağı)
  • insanların yöneliminden ziyade, bir şekilde paylaşımlarını gözümüze gözümüze sokmalarıdır. nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama bir şekilde, belki birtakım tanıtım firmaları vasıtasıyla sosyal medyada olabildiğince çok insanın önüne çıkarıldıklarını düşünüyorum. ben çoğu ünlünün, toplumun ilgisiyle değil, topluma dayatılarak ünlü olduğuna inanıyorum.
  • (bkz: aptallık)
  • cahil insan topluluğudur. adını görünce baktım açmamla kapamam bir oldu. hayır benim anlamadığım ne gibi bir meziyetleri var, hangi ürünü ortaya koyuyorlar neyseki böyle biri olmadım bu ve bunun giibileri bayılana geberene kadar, kendini adaya adaya savunan, benimseyen, seven, örnek alan kişilerin ciddi problemleri olduğunu ve hayattan zevk almanın, yaşam maksatlarının ne olduğu gibi kavramları bilmediğine eminim nerdeyse. hor görmenin ötesinde üzüldüğüm insanlar bunlar.

yalnız kabaca 10 senedir böyleleri "bedava"açtıkları sosyal medya hesaplarıyla laylaylom birşeyler paylaşıyor ve benimseniyorlar o da ayrı bir yetenek herhalde. bir sermaye, ürün, emek sarfetmeden para kazanmak kolay değil.türkiyede de dünyada da çok var örnekleri. kalkıp bu tiplere laf saydığında da arkasından vietnama yollanmış amerikan askeri gibi saldırıyor hayranları üstelik de. ne diyeyim allah şifa versin ve benden uzak tutsun şu güruhu.
  • izlemenin komik olması. arkasında başka sebep aramak gibi dangalaklıklara girmeyin. o an için izleyenin hoşuna gitmesi yeterli.

her türlü popüler kültür ürünü için aynı şey geçerlidir.
  • halkın boş muhabbeti sevip küfüre gülmesi. biz de böyle delikanlılarız işte.