şükela:  tümü | bugün
 • türkiye'nin en itici ve sevimsiz spor muhabiri. coşkun özarı'nın da oğlu aynı zamanda*
 • şu sıralar tv8 de fikret engin le beraber bay tahmin adlı bi program yapıyo..ayrıca brezilya ligi uzmanıymış kendileri..
 • şu an tv8 de fikret enginle birlikte bay tahmin adlı programı sunmaktadır. programa gelen mesajlar ve ikilinin birbiriyle atışması gece gece gülme krizine girmenize neden olabilir. hatta programın komik anları youtube a eklenmiştir.
 • bir dönem karagümrük de genel menajerlik görevinde bulunmuş ancak takımın küme düşmesiyle birlikte görevden ayrılmış gereksiz spor adamı ...

  edit : 4 yil once hangi kafa ile bu entry girildi bilmiyorum ama su an isbu entry den utandim , kendisini begenerek izliyoruz :) varol murat baskan .
 • fikret engin'in kelime oyunlarını çok seven ekürisi.. beraber yaptıkları bay tahmin isimli programla, cuma akşamı dışarı çıkmayanlara veya çıkıp da erken dönenlere süper bir hizmet sunmaktadır. bütün haftasonu maçlarını izleyicilerden gelen mesajlarla ağır ağır geyik çevirerek yorumlarlar. avrupa ligleri hakkında fikret engin'in bilgisi daha derin olsa da, murat özarı da özellikle tff 1.ligdeki tahminleriyle öne çıkar...
 • bundan seneler evvel o stad senin bu stad benim gezip gercekten spor muhabirligi yapmaya calısırken bu isin nasıl yapılmaması gerektigini tum türkiyeye ögreten insan. ropörtaja katılan futbolcuları elinden kolundan çekiştirmekle kalmayıp, röportaja razı ettikten sonra onları katiyen dinlemezdi. sorusunu sorduğu gibi hemen çıkış kapısından çıkan başka bir röportaj yapılası var mı diye kollar, buldugu zaman da binbir canbazlıkla ya dhalsım gibi kolunu uzatıp kişiyi yakalamaya çalışır ya da bir iş arkadaşına mikrofondan onun sesini daha çok duyacağımız biçimde bu kişiyi röportaja çıkarması için bağırıp çağırırdı. hatta bir seferinde bir galatasaray yöneticisinden adama soru sorup sonra da cevabı dinlemediği için canlı yayında fırça yemişti. ancak bu yapmaya çalıştığı şey ona müthiş yetenekler kazandırmış olmalı ki şu an bay tahmin'i sunuyor ve bu sefer de cem yılmaz'a şirk koşmaya çalışıyor.
  fikret engin bolton takımı çıkışa gececek dedikten sonra 'bolton kulubunun onune 50 tane merdiven koysalar yine bi yere çıkamaz bunlar' diyor, bolton kazanıyor, murat'a kapak oluyor, biz de eğleniyor ve onu seviyoruz.
 • ercan taner kırması fikret engin e ekürilik yaparken yardıran spiker.
 • kendisine veya arkadaşına saldırması halinde teoman'ı arabanın torpidosuna sokacağını beyan etmiş, yarmış geçirmiş kişi.

  http://www.youtube.com/watch?v=hf_cfo8kshi
 • teoman için önce: ''neyse yaptık biz yorumumuzu yeter daha fazla da üzerine gitmeyelim'' 15 saniye sonra ise: ''teoman da kime yumruk atacağını biliyor heaa, gelsin murat özarı'ya atsın bakalım noluyor teoman'a, bir anda sabun ederim onu var yaa, torpidonun içine sokarım onu'' diyen müthiş televizyoncu. delikanlılığın kitabının 2008 baskısının sahibi sanırım.

  bir de çıkmış, burası türkiye bitmiş bu işler diyor. ulan cidden bitmiş. size de televizyonda program yaptırıyorlar ya, hakikaten tükenmişiz. neyse hiç değilse güldürüyorsunuz.
 • bu adam yıllar önce star'da gs'nin şampiyonlar ligi maçları sonrası yöneticilerle filan röportaj yapar, o ara eskaza kameranın önünden geçen biri olursa tekme tokat dalar, arkadan el sallayanları tespit edip kafa atar, mikrofona yaklaşan şahıslara feveran ile aduket çekerdi. sırf o yıllardan kalma bir kült muhabir statüsü vardır kendisinin. sonradan yerini mutluhan suner aldı, bu arkadaş kendini iddaaya verdi, gs de şampiyonlar ligine gidemez oldu, büyü bozuldu...