şükela:  tümü | bugün
  • normalda davayi actiktan sonra geri cekmesi gerekirdi. (bkz: cas) bu sefer acana kadar bile bekleyememis.
  • drogba'ya dava açacağım diye attığı twiti aynı gün silen çapsız kişi.
  • amına koyim heryerde bu tarafsız takılanlar bu fenerle galatasaray aynı demiyorlar mı uyuz oluyorum. aha yeni bir örneği. dün ilhan ekşioğlu vardı, daha önce mahmut uslu. aziz'i saymıyorum bile. lan bizimkiler sütten çıkma ak kaşık değil tamam da mevcut galatasaray yönetiminden bir allahın kulu çıkıp ta bizi eleştirdi diye birinin ekmeğiyle oynamaya kalkabilir mi, bir kişi "pantolonu indiririz çok meraklısıysa" diye basına konuşabilir mi, bir kişi "korkmayın acımayacak, her zamanki muamele .d.d.d.d" diye twit atabilir mi? sonra çıkıyor mehmet demirkol gibi fenere laf söylemek istemeyenler, işte galatasaray fenerbahçe böyle ikisi de aynı falan.

lan neremiz aynı şu karakter fakiri insanlarla. alakamız bile yok. tam aksine biz bunlarla savaşmaya şu pislikleri türk sporundan ayıklamaya çalışıyoruz. sırf kulübünü eleştiriyor diye bir medya çalışanını tehdit etmek nedir lan? güzel insan kaan kural'a bile bulaşabiliyorsunuz menfaatleriniz için. akp'ye benziyorsunuz dedikçe kendinize çeki düzen vereceğinize daha da azıyorsunuz anasını satim.
  • yenilen pehlivan gurese doymazmis derler. hay hay, yine acsin davasini. fenerbahceliler ne zamandir mahkeme onunde toplanmamislardi.
  • atarlandığı tvitleri silivermiş. canım ya.
  • twitter hesabı kuzeni tarafından ele geçirilmiş. yoksa öyle haklıymış gibi şeyler yazacak insan değil.

https://twitter.com/…tus/334696004936949761/photo/1

ahahah arkadaş koca koca adamlar ergen gibi hareket ediyor, yalanlar söylüyor, yazıp siliyor.
  • "drogba özür dilesin" dedikten sonra gerçekler ortaya çıkınca kendisi özür dileyeceğine twit'lerini silen fenerbahçe yöneticisi. gerçekten adil bir insanmışsın sen abi(!)

"kaypaklığın da bu kadarı artık" diyemiyorum; çünkü bu konuda sınır tanımayan insanlardan söz ediyoruz maalesef.
  • verdiği şahane gol pası, tam 90'a takılmış olan kişidir.

http://s7.directupload.net/…ges/130216/2lysofoo.png

muazzam, ahahah.
  • şu görüntüler sonrası galatasaray spor kulubü ve drogba'nın kendisine düşmanlığa teşvik ve iftiradan dava açması lazım.
  • artık bu ülkede vicdanı olan birilerinin dur demesi gerektiği organizasyonun ele başlarından.