• bu seneki fener-besiktas (1-2) macında organizasyon eksikligi yuzunden okul tarafı kale arkasındaki turnikelerde acayip sıra olusunca ordaki büyük bi kapıyı actırıp biletleri bizzat kendisi alarak insanları stada sokan isbitirici sahsiyet...
  • bundan bir sure once "2 yildir sukru saracoglunda kufur edilmiyor" diyerek bizi yaran sahsiyettir.
  • "alex bizden baska kimseyle gorusmedi. inanir misiniz real madridin telefonlarina bile cikmadi." diyebilmistir. yau yau ben bisey demiyorum neyse.. seinfeldi izliyodum vazgectim bu adami izlicem.
  • kendisi 1972 ankara fen lisesi mezunudur.
  • 17 nisan2005'de fenerbahçe-besiktas'la kadiköy'de oynamis ve yenilmis ama ertesi gün murat bey basin mensuplarina su açiklamayi yapar;

"biz kalan 6 maçimizi da eze eze kazanacagiz ve lig sampiyonlugu ile türkiye kupasini birlikte alarak tarih yazacagiz ve tarihin nasil yazildigini herkese gösterecegiz".. "simdi skor vermek, hatirlatmak istemiyorum" diyerek de noktayi koymustur...

(bkz: fenerbahçeli yöneticilerin tarih yazma meraki)
    murat bey, burada yazilmisi var, (bkz: uefa kupasi), (bkz: süper kupa)
  • az once şok açıklamalarda bulunacak diye trt 'de alt yazı geçilen şahıs. konuşmasını izledim, ve konuşması hakkında yapacağım yorum burada zira hiç bir farkı yok;

(bkz: #9324429)
  • (bkz: koc)
  • malum takım fakir edebiyatı yapıyor diyerek habire galatasaray'a giydirdiğini zanneden fenerbahçe spor kulübü yöneticisi. bu edebiyattan da hakemlerin etkilenip bu takımı kolladığını ima etmiştir. haklıdır. ümit karan eliyle gol atmış, necati de paso penaltı yaptırmak için sağa sola atlamıştır.

bir ara "ben de bundan etkilenip, vah vah vah zavallılar yazık" gibisinden bir laf etmiştir ki haddi değildir.

eklemeden edemeyeceğim bir şey var ki, bu edebiyattan galatasaray bir şey elde etmemiştir, etmek de istememektedir. malum kişinin asıl saptırmak istediği konu, başkasının parasızken yaptığı işi onların para içinde yüzerken (nasıl oluyorsa) nasıl zar zor hakem desteği ile yaptıklarıdır. hatta biraz daha açarsak lig sonunda şampiyonluğu kaçırdıklarında: "biz elle oynayıp hakemleri kandırarak şampiyon olamadık, onlar fakir fukara şampiyon oldu ühühühühühü" diye şu stadda ağlayan kızı da bulup hep beraber ağlayacaklarıdır. ondan sonra bu kızında yaptığı gibi kameraların objektifinin tam merkezine bakarak "ulusoy istifa ühühühühühüh" diye gönül rahatlığında ağlayıp dursunlar.
hesabın var mı? giriş yap