şükela:  tümü | bugün soru sor
 • google'da yaptığım arama sonucu bu ad ve soyada sahip birsürü kişi mevcuttur ve aralarında adları dışında da pek bir benzerlik bulunmamaktadır. ilkokul mezunundan doktora yapmışına; bir ömür boyu erzurum'da yaşayanından, neredeyse görmediği ülke kalmamış olanına kadar her tür ve cinste murat özdemir'e rastlanabilmektedir. ukteyi veren arkadaşın hangisiyle ilgilendiği de bir muamma olmaktan öteye gitmemektedir haliyle.
 • aynı isimde birde rontgen teknisyeni vardır.hali hazırda kesan devlet hastanesi nde gorev yapmaktadır.
 • ibrahim tatlıses'in son 1-2 yıldır bağlamacısı.her ne kadar kemal alaçayır kadar olamasa da yetenekli bir arkadaşımız.itü tmdk öğrencisiymiş.senden insaf diler yarin icrası buradan dinlenebilir:

  http://www.youtube.com/watch?v=s6lj4omy5yu
 • 2002 yılında çırağan'dan atılan aşçı. aslında kariyeri de burada başlamış. her gün farklı semt pazarlarında zeytinyağlı yiyecekler satıyor. günde 300 kg dolma satıyor ve her gün yaklaşık 1000 tl kazanıyor.

  http://www.hurriyet.com.tr/…zar/11262022.asp?gid=59
 • ibrahim tatlıses'in freddy mercury'ye cevabı. yıllardan beri arkada görür dururum... ehhmm, ibo şov izlememin nedeni, her türküde ayağa kalkıp danseden ablalara özenmem.

  genç bir müzisyen, belli ki yetenekli. ama ronaldinho ne ki, freddy ne ki... of of of.
 • new york'ta ikamet eden, turkiye'de pek taninmasada avrupa'da ve abd'de adindan ovguyle soz ettiren, ozellikle portre fotograflari ile dikkat ceken, isigi iyi kullanan, istanbul dogumlu yakisikli basarili moda fotorafcisi.

  http://www.muratozdemir.com/
 • hayata dönüş operasyonu adlı katliam sürecinde bursa cezaevi'nde kendini yakarak öldürmüş devrimci tutsak, dhkp-c üyesi.
 • sinema delisidir.
  deli gibi film izler.
  izlemekten keyif aldığı için
  filmleri sever.
  başka bir şey için ya da,
  kendini sevdiği için değil.

  yazıhane yi çekip çevirendir.
 • dokuz eylül güzel sanatlar fakültesinde resim bölümü bünyesinde barınan akademisyendir kendisi. huysuzluğu ve hemen alınıp küsmesiyle tanınan, hatta 1 hafta dersine gitmedin ya da geç kaldın diye selamı sabahı senden kesen, bu yüzden çoğu öğrencinin "murat hoca mı? amaann diyim. şaka şaka iyii yaa, o da iyidir deee." tarzında yorumlarına maruz kalan, öğrencilerince değeri tam bilinmeyen, sizi bir kere sevdiyse ne kadar kızdırsanız kızdırın "bak kızıyorum ama" tarzı başlangıç cümleleriyle tatlı tatlı azar çeken, mimikleriyle ve diyaloglarda takındığı üslubuyla sevimlilik kat sayısını arttıran, david hockney ve murathan mungan aşığı, can mı can şeker mi şeker, baba sıcaklığındaki adam. * buradan hakkında biraz bilgi edinebilirsiniz

  (not: pek güzel kitaplar önerir, birde dolabında sanat hakkında oldukça sağlam bir arşivi vardır. bu açıdan ağzından ne çıksa kapılması farzdır.)
 • antalya devlet opera ve balesinin baletlerinden biridir kendisi.