şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • kuşun boğazını sıkarak "acun baba de lan" diyerek işkence etmesidir. birisi şu gereksiz adamı tımarhaneye atsın artık.

not: izlemeyin.

not 2 : nedense başlık bana kalmış. başlığı açan ben değilim. hukuki sorumluluk kabul etmiyorum. lütfen mesaj atıp "kimden korkuyorsun, neyden çekiniyorsun" gibi anlamsız sorular sormayınız. kimseden korktuğum yok, korksam üstte kaldığı için entryimi silerdim.
  • bu adamı ya hapishaneye ya da tımarhaneye tıkın artık. serefsiz! haysiyetsiz!
  • buna insan diyenin kalıbını sikeyim.
  • twitter dan sesinizi yükseltin. ya bu piç kurusu içeri girecek yada ben biz bu adamın içine gireceğiz başka yolu yok.

bir adet çok temiz ilgi orospusu içeren video

ortaköy de yaşadığını bilmiyordum, öğrendim. ortaköy de yaşıyormuş. beşiktaş ortaköy evet. evinin önünden çekilmiş videolar da mevcut, ortaköy arkadaşlar yeni öğrendim.
  • böylelerini “adamsınn”, “ahahahha ulann arkandayız reiss” diye gazlayan insanların eseri bu görüntüler. bu ülkede nerede böyle insan var hep onları yüceltiyor, onları bir yerlere getiriyorsunuz. hiç şaşmadı daha. bu adamın ne kadar yavşak, ne kadar cani olduğu en başından belliydi buna rağmen herkesin kahkahası, eğlencesi oldu. üstelik akli dengesi yerinde değil diyerek bu adamın hiçbir davranışı da meşrulaştırılamaz. akli dengesi her yerinde olmayan işkenceci olsaydı ohoo.

vicdan yoksunu gerizekalı. umarım başına gerçekten kötü şeyler gelir bu adamın. ceza alacağına dair hiçbir inancım yok ama bu adama cezasını vermek isteyen insanlar da olacaktır muhakkak.
    edit: gözaltına alınmış, yetmez. birkaç yıl hapis cezası alır belki, yetmez. o ceza para cezası olur, o da yetmez. hayvanları koruma yasası çıkmadıkça bu ve bunun gibi kansızlara hiçbir ceza yetmez.
  • ne bok yediyse yedi, bir de hala neden youtube videosunu izleyip tik kazandirtiyosunuz anlamiyorum.
  • geçen bir kanalda çoluğum çoçuğum var insanları güldürmek için şov yaptık diyordu.

o çoluğun çocuğun inşallah bu vahşet videonu hakkında yazılan entryleri atılan o twitleri görürler ve ömürlerinin sonuna kadar senden nefret ederler.

tabi bu bizim içimizi soğutmaz orospu evladı seni de biri o zavallı kuşun çığlıkları gibi bağırta çığırta siker bayıltır umarım!
  • böyle orospu çocuklarını başımıza ünlü edip tanıtanlar da en az bu şerefsiz kadar adilerdir. gerekli yerlere şikayet edilip cezasını en ağır şekilde almalıdır gerekirse kapatılmalıdır bu götveren.
  • işkence ettiği kuş kadar beyini olsa bunları yapmaz