şükela:  tümü | bugün
  • almanya'da yaşamaya başlayan ve deneyimlerini youtube hesabından paylaşan iyi bir insan.

almanya'da hayat nasıl, almanya'ya gelecek olan insanlar nasıl zorluklarla karşılaşır gibi güzel konulara değiniyor.
  • az önce youtube kanalıyla tanıştığım kişi. 5 senedir almanya'daymış. almanya ile ilgili sorulara cevaplar veriyor. sohbeti falan çok iyi, arkadaş olunası insan.
  • bugün videolarının tamamını izlediğim ve ciddi bilgiler edindiğim insan. kendisi buraları okur mu bilmiyorum ama teşekkür etmek isterim.
  • turkiye ile almanyayi karsilastirdigi bazi videolarin yorumlarinda almanci turkler bu abiyi yalanliyor, almanyayi kotuluyor falan.
    onlara madem turkiyeye donun diye cevap geliyor sonra ses seda cikmiyor bi daha*

guzel bilgilendirici videolar var. e$i de videolarin basinda hosgeldiniz diyor*.
  • iyi bir abone kitlesine sahip olabilir. küfür etmese daha iyi olacak. videoları güzel, almanya hakkında güzel bilgiler veriyor.
  • almanya'da yaşam hakkında dürüst ve sağlam bilgiler veren iyi niyetli youtuber, troll yorumları bu kadar dikkate alıp kızmasın bence zaten hedef kitlesi biraz da olsa kafası çalışan insanlar, anlayan anlar.
  • orta yaşın üzerinde almanyaya göçmen olarak gitmiş ve almanyada ki gündelik hayat hakkında artısıyla eksisiyle bilgiler aktarmaya çalışan arkadaş, güzel bilgiler içerir tavsiyedir youtube kanalı
  • dibine kadar doğruları gösteriyor olan birisi. kendisi mükemmel bir şey yapıyor. milletin gözünü açmak lazım. bu ülkede yaşayan insanlar her şeyin kötüsünü yaşamak zorunda değil. özellikle şu depoyu 60 avroya doldurdu ya. işte orada göte giren şemsiyeyi anlıyor insan.

kendisini tebrik ederim. bol bol video çeksin ve ülke dışında dünya nasıl dönüyor bunu göstersin elinden geldiğince.
  • açıkçası bu arkadaşın ben samimiyetine inanıyorum. anlattığı çoğu şeyi de düşününce ortada yanlış bir bilgi yok.

çoğu uyuyan türk vatandaşının farkına varması dileğiyle videolar çekiyor. özellikle bizim ülkemizde ki gereksiz vergi, kesintileri dile getiriyor.

kendisinin sıkı takipçisiyim.
  • küfür etmeden devam ederse çok çok daha güzel olacak. ilgiyle takip ediyorum videolarını.