şükela:  tümü | bugün
  • haha büyüyünce çok yakışıklı olacak

http://vinevido.com/…kadinlar-neden-futbol-oynamaz/ hahahaha koptuum
    http://vinevido.com/…turkiye-populer-follow-remake/ bunu eklemeyi unutmuşum bu da bomba hahahahhahaha
    http://youtu.be/0bbq9j-53gk :)))
  • ben ki türkiye'de fenomen olan tüm vineleri her gün düzenli olarak takip eden bir işsizim, ne oldu da bu çocuğu bugün keşfettim belli değil
  • yine sadece tanıdıkları ve arkadaş çevresi tarafından övülen ve kollanan bir internet ünlüsü.
    çok zeki paylaşım dedikleri şey kendisi konuşurken aptak mimikler yapan arkadaşına tokat atması.
    ahahah.
    coq qomiq harbiden ya.
    hele dudaklarını uzata uzata poz vermesi yok mu.
    git kafasını duvara sürttüre sürttüre kıvılcım çıkart.
  • (bkz: ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timi)

ulan bi şeyi de beğenin amk. 20 yaşındaki çocuktan 6 saniyelik videolarla cem yılmaz olmasını mı bekliyorsunuz?

tanım: benim gayet beğendiğim, oyunculuğu da iyi eleman. eli yüzü düzgün, vücut da yapmış iyi olmuş. götü kalkık gibi de durmuyor. diğer vine fenomenlerine nazaran daha iyi vine'ları. 2-3 tane vine'ını izleyip hepsinde küfür ediyor tokat atıyor demek çok yanlış. çok doğru tespitleri var ve mizahi anlayışı da bu yaşına göre iyi. sanırsam ev arkadaşı ya da kankası olan osman can'ın hesabında çok iyi vinelar var. kendi hesabındansa ortak çalışmalarına bakmanızı tavsiye ederim.

samanyolu'nda diziye de başlamış. oyuncu tanıdıklarımın söylediği kadarıyla samanyolu küçümsenecek bir kanal değil. işini profesyonelce yapan, çalışma saatleri belli, maaşların düzenli yatırıldığı, oyuncuyu çok da sıkmayan, maddi anlamda da sikmeyen bir kanal. hatta oyuncuların parasını zamanında ödeyen nadir kanallardan biri. dizinin konusu sikimsonik olsa da birazdan bakmayı düşünüyorum.

arkadaşlarıyla kendi şirketlerini kurmuşlar ahtapot medya. vine dışındaki organizasyonlarda da aktif olurlar. younow yayınlarını hiç bilmiyorum, bilahare izleyeceğim. ya da binalaheyn. ya da binalaheyn, hangisiyse...
  • en güldüğüm. çok da tatlı maaşallah.
  • ulan bunun gibi adamlarıda "fenomen" yaptılarya eskiden youtubedan karışık vine videoları izlerdimde tek gülmediğim bu kılkuyruğun videolarıydı içinde zeka kırıntısı bile yokki lan neyine gülüyüm bide tatlılık abidesi demişler ulan gülüyümmü ağlıyımmı yolda yürürken yanınızdan geçen biçok çocuk bundan daha tatlıdır üstelik kibardır...
  • çok başarılı bir genç yetenek. inşallah alır, yürür, gider.
  • dağınık bir fikir var ortada. belli bir karakteristiği olan, formata dönüştürülebilebilecek bir şeyler yapmış farkında olmadan tüm süreç içerisinde. ''bir tür başarısının'' farkında ama bu bahsettiğim şeyin hiç farkında değil. piçlerin, sapıkların, görgüsüzlerin, aşağılıkların, hamların elinde zayi olmayıp, kendisi de sakin olup sazanlık yapmayıp, edepli olup onu samimiyetle değerlendirecek, pişirecek, terbiye edecek kişilere rastlarsa, bir süre kaybolup çok tatlı şeylerle gerçek bir başlangıç yapabilir hayatında. ama bunun için sakin olması, beklemesi, gerekirse bazı şeylerin hemen olmaması, doğru ve düzgün insanları istemesi gerekiyor çalışmak, kendini geliştirmek için. bir ''lonely island'' nüvesi var. güzel bir kulvara el attı farkında olarak ya da olmayarak. hayır asla küçümsemem, ergen de demem, avam da bulmam. bu çocuk gerek ''chat'' kültürü üzerine yaptığı amatör, çiğ videolarla, gerek sonrasında bilerek bilmeyerek parmak bastığı ''kültürler arası farklar''ı, çıkmazları kendince espriye dökmeye çalışmasıyla ve müzikli parodileriyle vs. vs. günümüz gençliğinin hayvan gibi sosyolojik bir gerçeğinin ilginç, somutlaşabilmiş bir projesel tezahürüdür. tabi entel dantel bir sürü cesaretsiz kişi bu gerçekle yüzleşmekten hep ''tiksinmiştir''. tü kaka demeyip destek olmayı seçiyorum. o kadar küfür etmese stratejik olarak çok daha akıllıca bir şey yapacak aslında uzun vadede. ama bakalım.. diğer vinecılardan daha kapsamlı bir şeyler yapmaya çalışmaktadır. ha yeri gelir vasat olur yeri gelir düzgün işler çıkar. çok normal. videonun 30 saniyesi kötü olur 1 saniyesinde çok iyi bir hareket yapar videonun çekilmesine değebilir. insana bu yazıyı yazdırabilir. ama doğru desteği ve yönlendirmeyi bulursa tam bir nokta atışı da yapabilir. izlemedeyim. gözlenesi sosyolojik olgu. başarılar diliyorum.
  • öyle aman aman oyunculuk yeteneği yoktur. saf bir çocuk kendisi. alelacele vineları beş para etmez de biraz çalışılmış olanları iyidir. "bana yakışıklı denmesinden hoşlanmıyorum" tarzı tuhaf bir söylemi var bu arkadaşın. mütevazı görünmeye çalışan ama içten içe böbürlenen kişi söylemidir bu. murat buraları okuyorsan şunları dikkate alıver. o zaman daha iyi işler çıkarabilirsin.

tanım: bir vine fenomeni (şu tabirden de hiç haz etmem).
  • kfc reklamında gördüm bu elemanı. nedir o suratındaki kendini beğenmiş, kibirli ifade be kardeşim. kimsin yahu sen?