şükela:  tümü | bugün
 • bugün aracı kurşunlanan adam.

  (bkz: murat sancak'ın aracının kurşunlanması)
 • o kadar korumayla ve zırhlı araçla şehit olunmuyor keko.

  hele bu zihniyetle olsan olsan niyazi olursun.

  tanım: bir canlı ismi.
 • tanımadığım bir iş adamı / medya patronumsuymuş kendisi. geçmiş olsun.

  bir an için ülkenin basın özgürlüğü bakımından norveçe falan 5 attığını düşünelim. bu zatın saldırıya uğrama sebebi kesin olarak gazetesinde yazılıp çizilenler olduğundan bu kadar emin miyiz? değiliz. e o zaman twitterı zırt pırt aç kapa yapan, istediği gazeteciyi kovdurtan, kovdurtmayı geçtim hapse attıran bir hükümetin çıkıp basın özgürlüğü vs demesine nerenizle güleceksiniz?

  tekrardan geçmiş olsun, kimse ölmesin şu ülkede artık.
 • kendisine yapılan saldırının faillerin muhalefet devamlı sorguluyor. yandaş medya patronu olduğu düşünülürse bu olaydaki adamın sıkıntısı nedir gerçekten merak ediyorum.

  silahlı saldırıya uğrayan yandaş medya patronu.
 • kumar borcu yüzünden aracı kurşunlanmış şahıs.

  sabah gazetesi faillerinin yakalandığını söylüyor ama niye kurşunlandığına dair bir bilgi yok. neden yok? linki açmak istemeyenler için

  --- spoiler ---

  star medya grubu yönetim kurulu başkanı murat sancak’a yönelik silahlı saldırıyla ilgili olarak dün düzenlenen bir operasyonda üç şüphelinin daha gözaltına alındığı öğrenildi. böylece murat sancak'a silahlı saldırı olayı ile ilgili gözaltı sayısı 6'ya yükseldi.

  star medya yönetim kurulu başkanı murat sancak'ın aracı, 20 ağustos'ta istanbul'da sabah işe giderken çapraz ateşe alınmış, araca 21 kurşun isabet etmişti. olayda sancak ve şoförü yara almadan kurtulmuştu.

  son opersayonla gözaltına alınan 3 kişinin olay günü silahlı saldırıyı gerçekleştirip aracı kullanan kişiler olduğu öğrenildi.

  --- spoiler ---

  cem küçük denilen promosyon twitterda şöyle diyor "hürriyet'in yaptığı murat sancak haberlerinin arkasındaki isim paralel yapı mensubu arda akın. şu eski polis şefi yurt atayün'e yakın olan." yani olayı kabulleniyor. olayı kimin yaptığı hakkında bilgi yok. hürriyet gazetesi ne yazmış?

  ben bu yayın organlarından birinde çalışan vatandaşın birinden duymuştum olay sıcakken; "ya karı meselesidir ya da kumar" demişti. havuz olmayan gazetelerde okuduğumuz kadarıyla murat sancak sarallar'a ait kumarhanede 10 milyon lira kaybediyor. bu arkadaş bunu kabul etmiyor, parayı ödemiyor filan. sonra da olaylar gelişiyor. muhtemelen ethem sancak ödemiştir parayı. bunun da maaşından kesiyordur parça parça. millete kahramanlık pozları atıyor haspam. ulan öyle alnı açık, başı dik işler yüzünden olsa olay akp, tayyib bu suçluları bulur, üstüne 3 yıl "basın özgürlüğü, gazetecimi kurşunladılar" diye mağdur olur. kimi kandırıyorsunuz, kabataş gibi filmlere imza atmış kumpasçılar sizi. olay olduğundan beri kemal kılıçdaroğlu "failleri bulun" diye diretti ( ki o da biliyordu muhtemelen olayın iç yüzünü ), başbakan ya da tayyib bir kere "failleri bulun" demedi.
 • (bkz: adanademirspor)a başkan adaylığını açıklamıştır...
 • adana demirspor'u süper lige çıkaracak olan başkandır.
 • 3 milyon değerindeki mercedes maybach s560 aracı olan adana demirspor başkanı. valla bugün gozlerimle gordum
105 entry daha

hesabın var mı? giriş yap