şükela:  tümü | bugün
 • ön bilgi;

  murat'ın hesabına 603 tl para yatırılıp hepsi çekilmiş ve en kısa zamanda ailesine gönderilmiştir.

  ***

  yürüyemiyorum, 14 yaşındayım, gs'liyim, ben burdayım..

  ***

  kendisiyle tivitırda tanıştığım güzel bir arkadaşımız. gerçi şimdi arkadaşlıktan kardoluğa terfi etti. bizlerden istediği tek şey; kendisini tivitırda takip etmemiz. bir anadolu şehrinde annesiyle birlikte yaşıyor.

  kendisine nasipse galatasaraylı futbolculardan imzalı bir forma göndereceğiz bu hafta sonu. daha erken göndermemize yardımcı olacak birileri varsa çok sevinirim şahsım adına.

  murat kardomuza bir hesap açtık, oradan toplanan parayla önce kendisine güzel bir televizyon alacağız inşallah. artan parayı ise kendisine bakan annesine verip gelecek kış mevisimi öncesi odundur, kömürdür, veya daha rahat bir eve taşınmaktır, yardımcı olsun diye devredeceğiz.

  şahsım adına elimden gelen bu benim. söz verdim murat'a, daha dün gece feysbukta konuşurken. yeni sezon başlamadan önce drogba'yı güzel bir televizyonda, sırtında "7 murat" yazan galatasaray formasıyla izleyeceksin inşallah dedim.

  sizlerden ricam, bir şekilde destek olmamız. hem şu mübarek günlerde vereceğiniz fitrelerdir, zekatlardır, hem de vicdan sahibi olan her insanın yapabileceği yardımlar...

  murat için açtığım hesaba yatırılan her kuruş sadece ve sadece ona harcanacaktır. bunun her türlü garantisini banka dökümanları halinde isteyen her kişiye istediği an sunabilirim.

  kısmetse bu gece murat için tivitırda #muratkardomuzdrogbayiplazmadaizlemeli tt'si başlatacağım.

  bu yardımı yönetebildiğim tivitır hesabım şu; https://twitter.com/apaci__ronaldo

  murat'ın tivitır hesabı ise şu; https://twitter.com/fitnatmurat

  (burada banka hesabı vardı, yardımlar yerine ulaştığı için hesap numarasını falan an itibariyle siliyorum)

  ***

  özelden isteyen herkese murat'la yaptığım görüntülü konuşmaların caps'ini verebilirim. inşallah mahcup olmayız murat'a karşı. her türlü, yorum eleştiri ve maddi-manevi yardım için herkese teşekkür ederim.

  ***

  bu imzalı formamız;

  https://twitter.com/…aldo/status/363629160138162178

  bu ulaştıktan sonra;

  https://twitter.com/…urat/status/364406031977152513

  bu da tv'si murat kardomuzun;

  https://twitter.com/…urat/status/362951682725908480

  ***

  yardımcı olan herkesten allah razı olsun, ne diyeyim başka.
 • kendisi için yapılmak istenilenlere yardım edilmesi gereken kişidir. kendisi için yapılan şeyi twitter'da görmüştüm fakat daha sonra unutmuştum sözlük vesilesiyle hatırladım.
 • şu anda delirmek uzere olan kimse sayesinde keşfettiğim dünya tatlısım. twitter'da kendisini takip edince dünyalar onun oluyor(muş), öyle belli ki mentionlarından.

  yalnızca oturup mentionları okunarak hayattan soğuma falan olmuşsa ona yeniden tutundurabilecek olan yürek. ''saçmalamayın, hayat bu ve çok güzel!'' diyor çaktırmadan.
 • twitter'da ruşen çakır sayesinde takip etme şansı bulduğum, hayat dolu genç kardeşimiz. takipçi sayısını arttırıp onunla daha çok insanın tanışmasına vesile olmak için ben de tekrar bu kardeşimizin twitter adresini paylaşma gereği gördüm.

  https://twitter.com/fitnatmurat
 • namı sınırları aşabilecek, şu sıralar mahkeme suratlı olan bir ülkenin gulçuku. insan doğası dibine kadar kötü değilmiş, takipleyin iyi hissedin... gulçuk çok d...
 • twitter sayfası olan herkesin takip etmesi gereken mükemmel çocuk. bize hatırlattığın iyilikler, güzellikler ve insanlık için helal olsun sana.
 • "d gulçuk" yazışına kurban olduğumuz, son derece tatlı bir kardeşimiz. fenerlisini, beşiktaşlısını, trabzonlusunu hatta merinossporlusunu bile birleştiren bir yüreğe sahip. takipçim murat, sana aslında ne kadar ihtiyacımız olduğunu bir bilsen...
 • bazı ünlülerin bu kardeşimizi takip eder misiniz ricası üzerine bir çok takipçisi olan güzel çocuk.
  ekside görmesem durumu anlayamayacaktım, orası ayrı.
 • galatasaray taraftarı kendisi için herhangi bir maçta ya da en yakın maçta "murat seni seviyoruz, çok dddddddd gulçuk" diye bir pankart açsa ya tt arena'da. sözlükteki galatasaraylılar da önayak olsa ne güzel olmaz mı?

  https://twitter.com/fitnatmurat
 • aylar aylar önce canbecan delirmek uzere olan kimse sayesinde keşfettiğim küçük kalp, büyük yürektir murat. biz abla ve abileri birtakım komiklik şakalar ya da sataşmalarla "fenomen" olmaya çalışırken o, en içten "çok d gulçuk"leriyle çok istediği ve sevdiği takipçilerinin her hücresini fethetmeyi başarmıştır.
  o yaşta sahip olduğu sosyal medyadan bize akan metaneti, olgunluğu ve "dur daha senin ne başın ne a kızan!" cümlelerine sebebiyet veren duyarlılıkları ile bir sürü hayran edindi(n) murat.

  seni çok seviyoruz can murat.