şükela:  tümü | bugün
  • k1 da fransa adina ringe cikan turk dovuscu.
  • pamukkale üniversitesi , matematik bölümü'nün dillere destan hocasıdır...
    dikkat edilesidir, uzak durulasıdır..
  • konsensüs araştırma şirketleri genel müdürü imiş.
    şu haberde
  • ciddi ciddi guvendigim biriydi.
  • 2009 yerel seçim sonuçlarını bire bir önceden vermiş kendisi (bkz: #41184017). alo fatih tapelerinde de manüpilasyon yapmadığı anlaşılıyordu, demek ki güvenilir bir adammış. twitter adresi şu, seçimlerden önce kendisinin birkaç anket yayınlamasını temenni ediyoruz.
  • istanbul devlet tiyatrosu oyuncusu ve yönetmeni. aynı tiyatro ak'la kara da bu sezon sahnelenen kelebekler özgürdür'ün yönetmeni. #46305464
  • bugün ilk kez izledim kendisini. çok rahat bir tavrı var. ahmet vefik paşa rolünün hakkını vermiş. ayrıca çok da karizma bir abimiz. oyun sonrası gidip elini sıkmak isterdim. herkese tavsiye edeceğim son oyununu.
  • yıldız teknik üniversitesinde uzak durulması hocalardan biridir.

iyi bir hoca olmaktan fersah fersah uzakta olmakla beraber kötü niyetli biri

insanı matematikten soğutur.

nefret ediyorum senden. nefret.
  • şu an kendisi tgrt haberde 5 karşıt görüşlü kişi arasında kalmıştır.program yapısından rahatsız olduğunu belirtti.niye tartışma programlarında aynı görüşlü kişiler toplanırki?solcu değilim ama adam haklı konuşuyor.ben burayı niye izliyoruma gelirsek kumanda evin reisinde el mecbur.
  • karate dünya şampiyonlukları olan idealist bir sporcu.

facebook'tan ücretsiz seminerlerinden birini görüp kadıköyde derslerine katılmıştım. bir çok dövüş dalında( wing tzun escrima self defense kick boks judo sambo kung fu) uzman olduğunu görerek anladım. dövüş tekniklerini iyi bilmesi ve bunları kolayca anlatabilmesi dikkat çekici. sifu emin boztepenin öğrencilerindenmiş. ebmas kadıköy moda'da halen ders vermeyi sürdürüyor.

bu aralar dövüş sanatları üzerine kadınlara yönelik ücretsiz seminerler veriyormuş. denemek ve öğrenmek isteyenler kaçırmasın derim.