şükela:  tümü | bugün
  • hdp van milletvekili.

bir kaç gündür takip edildiği ile alakalı tweet atmakta ve haber yapmaktaydı.

bugün evinde sakladığı, terör örgütüne terörist toplayan kişi yakalandı. evinde yakalandı.

haber linki

hdp, her zamanki gibi barış, aşk, kardeşlik, kalaşnikof, molotof kokteyli, kadın hakları, bebek katletmek, canlı bomba ile sivil katletmek gibi değerlerini savunmaya devam ediyor.
  • sözlükteki bazı yavşak d...llerinin susmasına sebep olmuş olaydır. ne oldu lan orul orul orçolar. üç maymuna devam mı. barış kardeşlik, holklar, özgürlüx..

edit: hiçbir siyasi partiyi desteklemiyorum. hiçbir siyasi parti için de sandığa gitmedim. beni niye saymadın lan. en çok benim eleştirme hakkım yok mu.
  • haydi chp'li iyi partili kardeşlerim kendisine destek verelim murat sarısaçı arabasında pkk'lı yakalatmış olabilir ama akp habur davul zurna?

hadi atatürkçü kardeşlerim ekrem imamoğlu kucaklaşma barış kardeşlik insan hakları.

ama habur demiş miydim?

https://twitter.com/…tatus/1228399980513284098?s=19
  • pkklı teröristle yakalanan herif.
    her hıyarım var diyene tuzlukla koşan barış yarkadaş ve eren erdem destek mesajı atmışlardı. oğlum hiç mi akıllanmazsınız siz? akp'nin eline koz vermek için her boku yiyorsunuz ya.
  • teröriste yardım ve yataklık ederken enselenen hdp milisi.

video ile olay belgelenmiş. şimdi bu dangoz hakkında fezleke çıksa vekilliği düşürülse ve sılhonun yanındaki hücreye konsa allahın siktir ettiği tipler eliyle kullanılan hdp trolleri ciyaklamaya demokrasi, halkın oylarıyla gelmiş vekile eziyet, hani delil hani mahkeme böyle saçmalık olmaz diye tatava çıkarmaya başlayacak.

asıl sorun da bu; bugünkü adıyla hdp perosneline pkk ile aranıza mesafe koyun denmesi sanırım.

herifler teröristlerle kucak kucağa sarmaş dolaş olmuşken iki adım geri çekilirse kelime anlamıyla aralarına "mesafe" koymuş oluyor ama bağını kesmemiş oluyor videoda görüldüğü gibi.

aslında yapmaları gereken şu: parti pkk ile bağını koparacak, götleri yiyorsa kendi başlarına kurala nizama uygun seçimlere girecek ve siyaset yapacak eğer varsa amaçları uğruna mücadele edecekler.
    ama örgütün baskısı olmadan katiyen bu oyları alamazlar, bırak seçim barajını aşmayı seslerini bile çıkartamayacak tipler olduklarından muhtemelen dosyaları arşive kalkacak aynen diğer eski narko terör örgütü siyasi borazanları gibi.