• pal fm'de her sabah döktüren radyocu. yıllar önce hopdedik ayhan, cambaz, muzo, geveze, kbk, dinlediğim yıllardaki tadı yakalatmış kişilik. seviyoruz ve takip ediyoruz.
  • radyo müzik'te 18:00-20:00 saatleri arasında program yaparken ani bi kararla ayrılan ve bizi üzen radyocu. en yakın zamanda geri dönmesini bekliyoruz.
  • youtube kanalı başarılı bir şekilde yükselen youtuber.
  • youtube kanalını keşfetmemle birlikte bütün videolarını art arda yarılarak izlediğim müthiş insan. daha bir tane boş eleştirisine rastlamadım. böyle insanlar sayesinde dizi film sektörünü adam edeceğiz allahın izniyle.

bu çizgide devam ederse adından daha çok bahsettirecek diye düşünüyor ve kendisine başarılar diliyorum.

not: sadece fast forwardladığı sahnelerden oluşan bir kolaj bekliyorum kendisinden.

yillar sonra gelen edit: cerez niyetine izlenmeli zira kendisinin dizi-film yorumlayacak teknik yeterliligi yok. sig bir bakis acisi sunuyor, fazla ciddiye alinmamali.
  • ahmet sonuç’un* zayiflatilmis sekilde upgrade edilmis halidir*.
  • yerli ve yabancı dizileri sıkmayan,akıcı bir üslupla kanalında eleştiren radyocu.konuştuğu dili düzgün ve akıcı konuşan,üstelik izleyicisini aptal yerine koymayan bir güzel murat soner.murat soner youtube kanalı
  • 'türk komedi filmi nasıl yapılır?' başlıklı videosunda yaptığı tespitleri yerinde bulduğum insan.

bu arada seslendirmeyle ilgilenen şahsımı, ses tonuyla da yakalamış adamdır. sesine sağlık üstat.
  • sinema eleştrileri keyifli ve ölçülü.
  • film ve dizilerle ilgili müthiş tespitlerini severek dinlediğim youtube kişisi. cem yılmaz konusunda kesinlikle haklıdır, bu kadar ölçülü ve seviye ile yaptığı "karakomik filmler" yorumları cem yılmaz tarafından irdelenmeden küçümsenmiştir.
  • fena halde gag izlenimi aldığım müthiş kanal ve sunucusu. bu tarzı özlemişiz.
hesabın var mı? giriş yap