şükela:  tümü | bugün
  • ankara üniversitesi d.t.c.f. tiyatro bölümü mezunu, 1974 doğumlu oyuncu.

muhteşem yüzyıl dizisinde ahmet paşa'yı oynamaktadır.
  • muhteşem yüzyıl dizisinde oynayan, matrakçı rolündeki yakın arkadaşı fatih al gibi ileride başarılı işlere imza atması muhtemel takip edilesi oyuncu.
  • moda sahnesi kazançlarımdan, ayakta alkışlanası tiyatrocu. hamletle tanıdım, roberto zuccoyla mest etti.
    oyun atölyesinin macbethini izleyememiştim ben, fakat kemal aydoğan ve ekibiyle çalışmaya devam ediyor iyi ki. ayrıca izlediğim en iyi, en komik sarhoş performansının sahibi (bkz: roberto zucco). çok da kibar bir insan. takipteyiz.
  • moda sahnesi'nde hamlet'le tanıştığım muhteşem oyuncu. muhteşem diyorum çünkü gerçekten muhteşem bir oyuncu. oyundan çıkarken aklımda kalan iki performanstan biri onundu; diğeri için (bkz: timur acar). bir sürü abuk subuk oyuncunun ses ve görüntü kirliliği yaptığı bir ülkede daha fazla şans bulmasını diliyorum.
  • arada moda sahnesinde sergilenen oyunlara sıradan izleyici gibi elinde biletiyle gelen, bence bu sırada da kamuoyu yoklaması yapan sevimli oyuncu. 2 oyundur görüyorum seyirciler arasında, en çok kahkahayı da kendisi atıyor aslında, yerim.