şükela:  tümü | bugün
 • sen önce malvarlığını ingiltere’den al da türkiye’ye getir diye cevap verilmesi gereken saçmalık
 • tokatlanması gereken adamın saçmalamasıdır. bu şımarıklığın bu küstahlığın sebebi nedir acaba? malını, paranı ingiltere'ye transfer etmeden önce bir aynaya bak konuşmaya yüzüm var mı diye.

  bunları hakkaten tokatlayacaksın. hem mecaz manada hem gerçek manada. ayrıca bunları böyle şımartan iktidar tayfasını da tokatlamak lazım.
 • çok cahilce bir öneri. bunu ekonomi bakanına değil twitter'ın ta kendisine söylemesi lazım. twitter bu öneriyi duysa neresiyle güler bilemez.

  ama bu da demek oluyor ki yakın zamanda internet bağlantılarıyla ilgili bir düzenleme gelebilir. anonimliği kaldırmak adına herşeyi yapmak istiyorlar. küfür edenleri desteklemiyorum ama özgür düşünceyi engellemek adına küçük adımlarla adımlamaya başladılar. yakın zamanda yeni kimliklerle entegre internet erişimi gelme ihtimali var bana göre.
 • türkiye milyarderleri işin farkında bir şeyler kurtarmaya çalışıyor. olan garibana oluyor ama hala reis diye dolanıyorlar. yazık..
 • yıllardır; içinde domuz yağı yok algısı ile pazarlama yapan firmanın ceonun önerisidir. evet içinde domuz yağı yokmuş ama onun haricinde gdo , glikoz, kadınlık hormonu yayan soya ürünleri, ve kanserojen kısacası ne ararsan varmış.aynı zamanda bu firma küresel gıda terörisri cargill ve monsanto nun ortağıdır.

  aynı kazığı bir daha yememek için torku hakkında temkinliyim.

  o yüzdendir ki arkandayız berat reis, korkma titre.