• turkiye'de muzik secimini ilk olarak radyo 2019'da duyuran, bu radyonun duzenledigi partilerde ve radyonun ilk sahiplerinin kulüplerinde dj lik yapan, ayrica bazi yapimlarda remixleri bulunan ve meslektaslari tarafindan memur tipli dj diye anilan ulu bir sahistir. sogukkanliligini bozmadan insanlari eglendirmeyi cok guzel bir sekilde basarir. r n b'den nefret eder.
  • öyle minimal hareketlerle işi icra ederken insanlara üst derece müzik hazzı yaşatıp her bir hücresinin hareket etmesini sağlıyor. gıdısı var ama. gıdılı cool adam.
  • aynı ülkenin vatandaşı olduğum için gurur duyduğum muhteşem müzik insanı. eğer ben bu adamın adını daha önceden duymamışsam, dsl reklamlarında çıktığında kim olduğuna dikkat etmemişsem bu tamamen benim eşekliğimdir. en güzel yıllarımı onsuz geçirdiğim için çok pişmanım. neyse ki çok geç olmadan farkına vardım da bunca yılın acısını çıkarıyorum her gün.

peşin edit: lan adamla sevişiyorum sanılmasın, mixlerini dinliyorum demeye çalışıyorum.
  • ade 2012 kapsaminda 21 ekim'de paradiso'da calacaktir

(bkz: amsterdam dance event)
  • kendi labeli olan teknikal rotation disinda ayni zamanda get physical'inda artisti olmustur. turkiyedeki en iyi produktorlerden biridir. muzik adami.
  • progressive house çalar. türkiyedeki en iyi djdir. hafif kilolu değildir
  • türkiye'de ilk final scratch kullanan dj olma özelliğine sahip olan ve 5-6 saatlik setlerinin (bu aralar birçok yerde çalmaya başladı 5-6 saat aralıksız) kesinlikle gidilip dinlenmesi gerektiğini düşündüğüm türkiye'nin en başarılı dj'i..uzun setlerinin sonlarını dinlemek ise apayrı bir zevk.. sonlarda gelen melodik şarkılar, ve arada sırada duyabileceğiniz 1-2 senelik şarkılar da insana ayrı bi haz veriyor..
    türkiye'de onlarca genç dj olmasına rağmen, hala bu işten en çok zevk aldığını düşündüğüm, ve konuştuğu zaman aslında en gencinin o olduğunu rahatça anlayabileceğiniz insan.. ve son olarak da yaptığı işte parasını en çok hakettiğine inandığım, işinin hakkını veren başarılı şahsiyet..
  • reklama göre evinde download ettiği mp3'leri, plağa yazabilen adam. evinde böyle bir sistemi nasıl kurduğunu merak etmedim değil, mümkün mü bilmiyorum ama şeedemedim görünce.
  • ne de olsa bu müzikle azıcık ilgilenenler onun neler çaldığını neler kullandığını bilir ki zaten yukarılarda da yazmaktadır.. benim bahsetmek istediğim bunlardan çok daha ötede olan bişey.. hatta asıl bilinmesi gereken şeyler..
    murat, diğer meslektaşları gibi işini sadece para kazanabildiği birşey olarak görmekten öte onu hayatı yapmış birisidir, bu da müziğinde gerek prodüksiyon gerekse djing olarak kaliteyi ön plana çıkarmıştır..
    müzikten kazandığını gene müziğe yatıran birisidir.. sanatçı/producer/programcı kim olursa olsun müzikte emeği geçen herkesin hakkını öder* bu da işine ve meslektaşlarına olan saygısını, ondan da ötesi adam gibi adam olduğunu gösterir..
    1.5-2 sene önce hazırladığı şarkıların plakları bugün çıkıyor ve bugünün müziğini yansıtıyor.. o derece ileri görüşlü olan ve müziği yönlendirebilen birisidir anlayacağınız..
    bir çok dj'in ki aralarında ünlüler yada daha az tanınanlar vardır, maalesef yanlış yollara sapmışken, o ne kişiliğinden ne tarzından ne de sağlığından ödün vermiştir.. tek kelimeyle bulunduğu yeri hakeden çok sempatik, çok komik ve çok güleryüzlü biridir..
  • erhan kesen ile birlikte dusted adlı harika bir parçaya imza atmıştır.
hesabın var mı? giriş yap