şükela:  tümü | bugün
 • özyeğin üniversitesi'nde elektrik elektronik mühendisliği bölümünde çok değerli bir hocamız.

  https://faculty.ozyegin.edu.tr/muratuysal/
 • halkbank'ta hazineden sorumlu genel müdür yardımcısı iken bugünkü atama kararıyla merkez bankası guvernör yardımcılığına getirilmiş bankacı.

  "1971 yılında istanbul'da doğdu. galatasaray lisesi’nin ardından istanbul üniversitesi iktisat fakültesi iktisat (ingilizce) bölümünden mezun oldu. marmara üniversitesi bankacılık ve sigortacılık enstitüsü bankacılık anabilim dalında yüksek lisans yaptı. meslek hayatına 1998 yılında tekstilbank hazine bölümü’nde uzman yardımcısı olarak başlayan uysal yine aynı kurumda döviz ve para piyasaları ile menkul kıymetlerden sorumlu uzman ve yöneticilik görevlerinde bulundu. bankamızda 07.09.2007-11.09.2011 tarihleri arasında para ve sermaye piyasaları daire başkanı olarak görev yapan uysal, 11.11.2011 tarihinden itibaren hazine yönetimi'nden sorumlu genel müdür yardımcılığı görevini yürütmektedir."
 • kimsecikler yazmadan ben anlatayım bu zat-ı muhteremi..

  (bkz: şehrin azizleri)

  eylül ayında single çıkaracak olan çanakkale menşeili grubun solisti..

  hem ses rengi, hem de kendi yazıp bestelediği şarkılarla müzik camiasına yeni bir soluk getireceğine inanmakla birlikte, inanılmaz mütevazi ve eğlenceli kişiliğiyle bol miktarda fan edeceğine de inancım sonsuz.

  (bkz: buralar değerlenir)