• adamda ilginç bir karizma var. baktığında gazeteciden çok avrupa parlamentosu başkanı, finlandiya başbakanı, isveç ekonomi bakanı tipi var. konuşunca dublajlı film izliyormuş gibi geliyor.
  • yaka mikrofonu kullandığı için kendisini tebrik ediyorum. nevşin mengü gibi yankı eziyeti yapmıyor.
    gömlek, kıravat iki dirhem bir çekirdek çok özenli haber sunuyor, yorumlarını da seviyorum, son günlerde takip ettiğim gazeteci.
  • (bkz: hepinize saygılar sunar güzel bir gün dilerim)

youtube kanalıma hoşgeldiniz gibi banel bir açılış yerine yukarıdaki gibi vurgulu bir açılış yapar. kibar bir gazetecidir. severek takip ediyoruz.
  • ayrıca radikal'ın son 1,5 yıldır kullandığı, lise öğretmeni formatlı "oğlum bir rahat durun ya" pozu ile de gönülleri fethetmektedir.

http://i.radikal.com.tr/…010\10\14\murat_yetkin.jpg
  • youtube kanalının nevşin'inki kadar popüler olmamasını, korku tellallığı yapmamasına ve güler yüzlülüğüne bağladığım gazeteci.
  • az evvel cnn türk'te 'seçim 2015' yayınında muhteşem bir tespitte bulunmuş, düşünür.

'adletsiz bir sistemle yüzde 34 ile başa gelen akp, aynı sistem ile 41 ile hükümeti kaybetti.'

edit: imla
  • günümüz medyanın, gazetelerin nasıl birer çöplük olduğunu biliyoruz. kendine gazeteciyim diyen paralı itlerle, bilgisiz şakşakçılarla, kendini satmış onursuz tetikçilerle dolu bir mecra. bu adamı bu pisliğin içinde elmas gibi görüyorum. tespitleri ve yorumları takdire şayan. yanar dönerliğini falan da görmedim. herkesin okuyup anlayabileceği cinsten tam halk seviyesinde bir yazar değil ama bence iyi gazeteci. işini düzgün yaptığını düşünüyorum. boş bir adam değil.
  • son vidyosunda, 4 nisan 2021 emekli amirallerin montrö bildirisi'nin farklı boyutları olduğunu, matruşka benzetmesiyle açıklamaya çalışıyor ama izleyenlerin hödük olduğunu düşündüğünden midir nedir dakikalarca matruşkanın ne olduğunu, neye benzediğini, şeklini şemalini, rengini, rus folkloründeki yerini falan izah ediyor, hatta rusya'dan aldığı matruşkaları bulabilse göstererek de anlatacağını söylüyor. bütün bu çabasına rağmen halen anlamadığımızı düşündüğünden vidyonun sonunda matruşkanın ne olduğuna bir kez daha değiniyor.

efenim..? matruşkanın ne olduğunu anlamadınız mı? bakın tekrar anlatıyorum: matruşka, ahşap el yapımı bir oyuncak bebek türü olup tek anne figürünün içerisinde iç içe yerleştirilmiş beş veya yedi bebekten oluşur ve bu bebekler ortasından açıldığında başka bir bebek çıkar, onu açtığınızda yine başka bir bebek çıkar.

yok yoook siz anlamadınız. matryoshka dolls also known as babushka dolls, are a set of wooden dolls of decreasing size placed one inside another. got it? no? ok.

una matrioska e un caratteristico insieme di bambole, tipico della tradizione russa, che si compone di pezzi di diverse dimensioni realizzati in legno, ognuno dei quali è inseribile in uno di formato più grande. daha da mı anlamadınız, testa di cazzolar!
  • devir ekran değil, youtube devri olduğu için, youtube'ta artarak devam ediyor.
  • ilginç bir çene şekline sahip insan. çene dedimse, aslında sorun sanıyorum deri kısmında. hani göt çene desek yok tam olarak değil. baş bi tür bu. yahu bende öyle lanet bi takıntı yaptı ki, adamı ne zaman televizyonda veya gazetesinde gorsem "ulan acaba herif tıraş olurken zorluk çekiyor mudur. o çukur bölgedeki sakallar için özel bir kesici malzeme gerekiyordur herhal" gibisinden ultra saçma düşüncelere gark oluyorum.
hesabın var mı? giriş yap