şükela:  tümü | bugün
 • kahvaltılık malzeme (beyaz peynir, kaşar, zeytin, yağ) sektöründe hizmet veren bir çiftlik, firma.. bim, gima gibi marketlerde bulunabilitesi olan, gayet lezzetli ve benzerlerine oranla ucuz ürünler sunuyor.. bi de abi kendi adını tükkana vermeseymiş..
 • hayır şirkete kendi adını verdin de niye slogan olarak "kahvaltı hazır" gibi bişey kullanıyorsun murat bey?
 • önceleri hakkaten lezzetli ürünler sunabilen fakat reklam desteğiyle beraber gelen talebi karşılamak için muhtelif fason firmalarla çalışmaya başlayarak ürün kalitesini düşüren bir firmadır.
 • en lezzetli taze kaşarın üreticisi. üzerine başka kaşar tanımam...
  sevenleri pm mağazalarından satın alabilirler...
 • tv reklami cok kotu olan peynir markasi. bi cocuk "annecim manyak guzel bu peynir" diyor, kizin birisi de bir cingıl soyluyor: "muratbey muratbey, manyak guzel bi peynir"...

  edit: tepkiler sebebiyle söz konusu reklam filmini iki gun sonra yayindan kaldirmislar, nazik bir yaziyla sitelerinde duyurmuslar. bu bakimdan takdir ettim.

  -------------

  değerli halkımız ve tüketicilerimize duyuru

  24.05.2008 tarihinde başlayan reklam kampanyamızda kullanulan filmde geçen bir ifade eleştirilere neden olmuştur. firma olarak halkımızın değerleri bizim de değerlerimizdir ve saygıya layıktır. hiçbir zaman kar hırsı ile hareket eden bir firma olmadığımızın bilinmesini rica ediyoruz.

  bu nedenle reklam filmini hızlı bir şekilde yeniden çektirdik ve eskisini 26.05.2008 itibarıyla yayından kaldırma talebini ajansa bildirdik.

  istemeden de olsa sizleri üzdüğümüz için özür dileriz.
 • muratbey'in son zamanlarda televizyonlarda gördüğümüz "manyak güzel bu peynir" sloganlı reklamı kuşkusuz ki taraflı tarafsız(?) herkesin tepkisini çekti.. ama bakın daha önce sadece 7 entry girilen bu peynir markası nasıl da uyuz bir reklamla kendinden bahsettiriyor.. (bkz: manyak güzel bu peynir)

  not: bu reklamdan sonra 10 oldu entry sayısı

  (bkz: yok mu arttıran)

  edit: yogun tepkilerden dolayı olacak ki sloganını "süper bu peynir" olarak değiştiren peynir markası.. eee dikkatleri çekti nasıl olsa...
 • ne zaman değiştireceklerini merakla beklediğim reklamlarını sonunda "süpper güzel bi' peynir" olarak düzelten kafaltılık malzeme üretici firma.
 • bim'den aldığım kaşarının içinde kol kadar saç çıkan süt ürünleri markası.
 • manyak güzel bi peynir sloganından evvel de ilginç bir reklam kampanyası vardı: "murat bey peynirleriyle kahvaltı hazır.. murat bey peynirleri!". hayır, duyan da murat bey gelip çayı demledi, kahvaltıyı falan hazırladı zannedicek. öyle de kendinden emin söylüyor arkadas. lütfen tüketicinin duygularıyla oynamayalım, yapmayalım bunu.
 • reklamindaki cocugun peyderpey türkce ögrenisini izledik. "manyak güzel bi peynir" ile baslayan serüven "annecigim, cok aciktim. bana biraz peynir verir misin?" cümlesiyle devam etmektedir son reklamda.