şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: muratpaşa)
  • 'insanı gülen, insana gülen belediye' mottosu ile akıllarda yer etmeye oynuyor. muratpaşa belediyesine işin düşmeyecek, bunu anladım.
  • cehape cehape diye sabah aksam oten kepez ak gencligin ugrak noktasi.

dikkat etsinler ama, kepez de ellerinden gitmesin.
  • chp genel merkezi tarafından 2014 yılı yerel seçimlerinde belediye başkan adayı süleyman evcilmen olmayacak belediyedir.

parti mi, aday mı sorunsalına itmiştir tüm halkı.
  • chp adayı ümit uysal, ilçenin yeni belediye başkanı seçilmiştir. kendisine başarılar diliyoruz, allah yardımcısı olsun. kendi ve vatandaşın hayrı için yozlaşmış personeli değiştirsin lütfen. bugün kendisinin devir teslim töreni yapılacakmış, bu sebeple bütün personel cicilerini giyip onu beklemekte. herşey iyi güzel, bugün özel bir gün ama belediyeye çöreklenmiş köhne personel yine iş başında, aylardır önünde olan dosyayı incelememiş personele işimizin tamda bugün düşmesi de bizim şanssızlığımız. dosyada eksikleri tamamlamak için uğraşan eşim, yetkili memur ile görüşmeye gittiğinde makyajını düzeltmeye çalışan bayan "ya canım kusura bakma, bugün başkan gelecek hiç o modda değilim, bakamam, bak daha simidimi bile yemedim" diye geri çevirmiş bizim ki "bende çocuğumu bile emzirmeden, erkenden işimi bitirmek için geldim" dediyse de sonuç değişmemiş. telefonda bir bayandan duyunca şaşıracağınız küfürler eşliğinde bana bunu anlattı. yeni başkan ümit beye allah kolaylık versin, işi çok zor, antalyanın en kokuşmuş belediyesinde birden bire kendini buldu. bu yozlaşmış personele işimiz düştükçe evcilmen in bol bol kulaklarını çınlatacağız anlaşılan.
  • bir vatandaşa facebook üzerinden verdiği cevapla yardıran belediyedir.

muhalefet bir kez daha ağır bastı aga.*

(bkz: ümit uysal)
  • ilk defa sokaklarini gezdigim ve parklarina bayildigim belediye

kedi kopekleri hep sisko cok guzel
  • özellikle ümit uysal yönetiminde chp'nin neden iktidar olamadığının ve olamayacağının küçük bir simülasyonunu gösteren belediye.

birimler iş bilmeyen, vatandaşa saygı göstermeyen personellerle dolu. adamın yoksa hiçbir işin yapılmıyor. iş takipçinin 1 haftada hallettiği işi mülk sahibi 2 ayda halledemiyor. hele bir kaleiçi servisleri var ki; facialar ötesi. chp iktidar olamasın diye vatandaşın işini nasıl yavaşlatırız derdindeler, başka bir açıklaması olamaz.
  • falezler uzerinde keyifli plajlar insa etmis bir antalya belediyesi. guzel isler yapiyor gibi gozukuyorlar, basarilarinin devamini dilerim.