• sesi cok farklı ve kulaga hos geliyor,seviyorum
  • müziğinde arap ezgilerinden bolca esinlenen rapçi. ezhel'le olan şarkısından önce hiç adını dahi duymamıştım, sonrasında spotify üzerinden bir kaç şarkısına denk geldim. sanki her şarkının alt metininde bir oryantal havası var gibi geliyor.
  • insanlarin zevklerini asagilamaya calisan yazarlari, basliginin altinda toplayan rapci. he kardesim he bu adami spotifyda dinleyen aylik uc kusur milyon kisi ezik, ergen, sanat dusmani vs. , sen ise sanat gunesisin..

birakin bu isleri. sanat herkesin bakis acisina gore degisken birseydir. edmund kalb tablosu gorse, yigit ozgur karikaturu sanacak adamlar gelmis elestiriyor.

2. tanim: hollanda asilli turk rapci.
  • kızının adına albüm yapıp üstüne bir de kızının seslerini içeren bir şarkı yapması inanılmaz hoş. rapçi gibi rapçi baba gibi baba :)) küçük kızımda kendisine şimdiden bayılıyor her gün ehhh babayı dinliyoruz
  • son zamanlarda iyi işler çıkartan, kendine has tarzı olan rapci. severek dinliyoruz eh baba.
  • butun sarkı sözlerinde mutlaka shawty kullanan sempatik rapci.
  • ne dediği anlaşılmadan ünlü olan rapci.
  • yeni albümünde en çok pahalı şarkısını beğendim.tam arabalık.onun dışında kesinlikle sempatik sürekli gülen şarkıları bağımlılık yapan birisi.albüm de güzel
  • bayilarak dinlediğim adam olmustur. pirlanta ve eh babaya bayildimm özellikle
  • beğenerek takip ettiğim rapçi. gayet başarılı buluyorum. özellikle aya, güneş, bir sonraki hayatımda gel parçaları favorim.
hesabın var mı? giriş yap