• (bkz: trap) soundunu iyi yapan ellerde çok severek dinlerim. (bkz: nf) veya yerli olarak (bkz: rota) . mekanlarda falan çaldığında herhangi bir 3.sınıf türk pop müzik şarkısından daha kulak tırmalamaz orası kesin ama, bu elemanı ciddi ciddi evinde açıp dinleyenlerin nasıl bir müzik zevki var çok merak ediyorum.
  • değişik ve özgün şeyler yapıyor bence. bir grime denemesi de yapsa beni çok mutlu eder.
  • hiç tipim değil hiçç sakal falan ama gülüşü bayaa güzel olan birii dişleri falan 10/10
  • 13 sene önce turk adıyla ingilizce rap yapıyordu daha sonra adı murda turk olmuştu hatta cezayla bir parçaları da vardı. eski tarzı daha iyiydi.
  • was machst du adlı parçadaki performansı çok iyi amk.

https://www.youtube.com/watch?v=yi6i_txbl1c
  • eşkiya repat button shutdown modeline girdi yani. seviyorum kendisini. başarılı işler yapıyor.
  • neden gencligimde bile cezbetmemis rap'e sardim bu aralar bilmiyorum ama gazapizm ile fena sardigim iki uc rapciden biri. su korona gunleri gecsin, konserine gidilesi.
  • başarılı bulduğum şarkıcı. özellikle sabahları diş fırçalarken açmak hoşuma gidiyor. yabancı şarkılarda, özellikle latin dans şarkılarında, çokça bulunan twerking ritmi birçok şarkısını eğlenceli hale getiriyor. favorim: nereye kadar.
  • enerjisi iyi birine benziyor fakat müziği biraz ne bileyim... sanki beş dk'da yazilip üzerine auto tune atılmış gibi. bir gün içerisinde bitmiş gibi şarkıları hep.
  • ezhel ile şarkısındaki anlamsız sözlere kızıp diğer şarkılarını da dinledim. bom boş şarkıları.

zamanında arsız bela'yla dalga geçiyorduk o adam bundan daha anlamlı sözler yazıyordu.
hesabın var mı? giriş yap