şükela:  tümü | bugün
 • murdoch'ın doğru yazılımı. a team dizisinde kafayı sıyırmış pilot karakterinin soyadı. dizideki tam ismi h.m. "howling mad" murdock olup bunun takımın faal üyesi oldugu bunları kovalayan asker amcalarımız tarafından bilinmez ve her bölümün başında face adlı takımın yakışıklı karakteri tarafından bi numara çevirilip hastaneden kaçırılır. bölüm bittikten sonra hastaneye geri dönüş şekli de merak konusudur ayrıca. takımın en iri ve sinirli elemanı ba baracusu kızdırmaya bayılır. cüssesiyle doğru orantılı olarak uçma korkusu olan bu arkadaş* da her ne kadar ondan nefret ediyo gibi gözüksede onu gerçekte nası sevdiğini murdock'ı yaralıyken kurtarmaya çalıştıkları bir bölümde elinde olmadan belli etmiştir.
  eline geçirdiği çoraptan yapılmış kuklalar ve masa örtüsünden bozma süper kahraman kıyafetleriyle takımın vazgeçilmezlerindendir.
  ayrıca (bkz: matt murdock)
 • kanımca sozluge girisini oldukca geciktirmis*, gelisinin tarafımdan farkedılıshı de gec olmush , icqdan aldıgım " o murdock benim evet" cevabına istinaden tırnagımdaki oje kurumadan, entrysini girmek istedigim, dolayısıyla bana bi french manicuree malolan, aslında ugruna daha buyuk senlıkler duzenlenmesı gerektıgını dushundugum, kelime imalatcisi*,turk filmlerinin unutulmaz yonetmeni*, buyuk evliya *, zamanının stoned mudavimi*, buyuk dushunur, buyuk hdd dushkunu -akbulut kuskunu... efendim gururla sunarız:murdock.
  not: bu entry tarafımdan ozenle 6 kere editlenmistir.*
 • uzunca bir sure sozluk ortamindan uzak durup sadece okuyarak zaman gecirdikten sonra bir anda sozluge giris yapip cok kisiyi sasirtan yeni sozluk yazari, koc universitesinin en yakisikli erkek yarismasindaki 10 adayindan birisi, aylik en uzun telefonla konusma rekorunun(benimle beraber) sahibi, saygideger ust komsum. math 203 almadan 204 alabilen essiz varlik. futbol konusunda tanidigim en bilgili 3 kisiden biri. saygilarimi sunuyor sozluge hosgeldin diyorum.
 • a takımı dizisinin belkide en renkli, en gülünebilir, eylendirici bireyi. gerek sivri aklıyla olsun gerekse, delice hareketleri ile görev sonunda işe yarar bişiler yaptıgı anlaşılan ve her görev sonucunda, yani bölüm bitişinde bir şekilde ba baracus tarafından kovalanan yada bacaklarından tutulup havaya kaldırılan birey.
 • robert kolejde gould hallun onunde yasayan merdivenlerden kopamamak gibi psikolojik bir rahatsizliga sahip 10 kusur yasindaki buldugu kucaga atlayan ve ogrencilerin ruh haline bagli olarak iskence gorebilen tekir kedinin adi.
 • bugun itibariyle ally mc beal dizisinde gerçekleşen billy thomasın olumu uzerine kopmuş insan, ki bu entrylerinden de rahatça gözlemlenebilir
 • 10 günün en azından 3 ünü kafa çekip dağıtarak geçiren yazar
 • bugun sarhoşlukta yeni bir rekor kırıp back to back* yapmış kişi.
 • film zevklerimizin uyuştuğu bu koca insan.. hiç durmadan freewriting tadında mesajda atabilmektedir kendisi.. koca cüssesiyle hala büyüme sütü içse de hala küçük bir çocuk gibi üzülebilen, yurdumuzun kapısını hergün aşındırsada asla şikayet etmeyeceğim içki insanı.. öyle derler ki bir parti sonrası duvarlara çarpa çarpa yürüdüğü görülmüştür ne kadar doğrudur bilemicem.. *
 • karda çıplak ayak da yürür bu..*