şükela:  tümü | bugün
  • antalyada yaşayan mürsel abimiz amerikalı ve 3 çocuk annesi anna’yla internetten tanışıyor, aşık oluyorlar ve evlenmeye karar veriyorlar.

bu süreçlerini de tlc’ nin evliliğe 90 gün programıyla paylaşıyorlar.

buraya kadar her şey normal, tek sıkıntı mürsel abimizin tek kelime ingilizce bilmemesi.

kıyamam programda müthiş bir çaba ve google translate ile kendini anlatmaya çalışıyor

mürsel anna’nın arkadaşlarıyla tanışıyor

mürsel abi bana da tlc izlettin ya... kralsın!
  • mürsel abimizin ingilizce bilmemesi dışında bir problem daha var, türkçe de bilmiyor.
  • bağımlılık yapıyor, izlemeyin.
  • youtube yorumu

"murcel seems to struggle while speaking his native language let alone english ..."
    david singh

başka yorum yok hakim bey
  • mursel sadece ingilizce degil turkce de bilmiyor :/ ama mursel adamimdir. okey ve sorry deyisine bitiyorum. cocuklarin cohsel demesi de ayri bi olay :)
  • mürsel konuşamadığı ve anlaşamadıkları için böyle oluyor eğer mürsel konuşmayı öğrenebilirse ne yazık ki ilişkinin kısa zaman içerisinde biteceğini öngörüyorum
  • dün ilk kez ‘mücbir sebepler’e konuk olduklarını görüntüledik.
  • mürsel'in medeni cesaretine hayran kaldım
    yemin ederim süzme bal gibi..
  • birkaç gündür merak ediyordum. neymiş bi bakayım dedim 2. bölümden itibaren açtım. son zamanlarda hiç bu kadar gülmemiştim. şu mürsel'deki cahil cesaretinin %1'i bende olsa ay'a çıkmıştım yemin ediyorum.

neresinden baksan tuhaf. hiç ingilizce bilmeyen bir türk ile hiç türkçe bilmeyen bir amerikalı'nın aşk hikayesi. mürsel ingilizce öğrenene kadar anna türkçe'yi çözecektir diye düşünüyorum. *

izledikçe editleyeceğim...
  • google çeviri sen nelere kadirsin. *