• sozlukteki en guzel 3-5 nickten birisi bence. cok ilim irfan kokuyor, matematik muhendislik kokuyor. boyle "bir kelime bir i$lem bir teorem" gibi...

harflerimiz ve işlemlerimiz
    m u r u n 3 x i
    "- evet 5 harf 1 sayi 1 carpma i$lemi 1 de karma$ik sayi ile teorem yaziniz... sureniz ba$ladi"

3pi r x m = u n u [p joker]

$eklinde misal.

seviyorum.
  • lazca'da yıldız anlamına gelen kelime.
  • alparslan arslan'a yazdigi bir entrysinde düz lise mezunlarinin katil kemalistler oldugunu, mustafa kemal'in atatürk soyadinin hikaye oldugunu ve klavyesi sürctügünden atatürk'e ata, ati, ai yazmis ve ucmus yazar. imam hatiplerin gercek ögretim yuvalari oldugunu savunmus, atatürk'ün allahin tek kulunu kurtaramamis oldugunu yazmis, mehmet ali agca'nin cezasini yeterli bulmus ve kendisini peygamber gören bu güzide sahsiyetin pisman oldugundan bahsetmis, kendi tabiriyle mehmet ali agca'nin ruh ikizi kisi. son olarak türk inkilaplarinin da halka ragmen gerceklesmis, bir catiya sahip olmayan türk inkilabi olarak degil atatürk inkilabi olarak degerlendirmis, recep tayyip erdogan'i idolü olarak almis, bekir coskun'u capsiz, vizyonsuz bir adam olarak tanimlamis eski yazar. sözlüge girmis en korkunc yazarlardan biridir bana göre.

yazilan entrylerin bir kismi surdadir:
    http://img102.imageshack.us/…php?image=murun1ky.jpg

ekleme: uctuktan sonra ironik bir yazar oldugunu haber salmis yazar. ironinin dozunu alcaltmadigindan olsa gerek, biz göremedik maalesef. "sözlüge girmis en korkunc yazar" sahsi düsüncem oldugundan, bunu yazmak icin moderatör onayi beklemedim, affetsinler.
  • mola insanı, evliya şahsiyet.*
  • #bimilyon no.lu entrisi görünüşte büyük içerik arzetmese de (zorunda da değil zaten) can-ı gönülden tebrik ediyoruz, ve bu durumu neil armstrong'un pek veciz sözlerinin modifiyesiyle özetliyoruz: "murun3xi için küçük ama sözlük için büyük bir entry."
  • transfer etmek isteyen klupler avuclarini yalarlar diyorum burdan:) super top teknigi olan ve jurisprudenzle harika bir ikili olusturan bu oyuncuyu asla birakmayiz. gercekten de kendisi bir joker. defanstan aldigi toplari buyuk bir sakinlikle ileriye kadar tasiyip cok guzel gollere imza atabiliyor. ayrica tam bir futbol asigi, ne zaman, nereye cagirsak geliyo. yer ve zaman onemli diil, yeter ki futbol olsun. kendisi tebrik ediyoruz, basarilarinin devamini diliyoruz. (bkz: smiley olmazsa olmaz)
  • joker . . . bu adamı alın istediğiniz mevkiye koyun, çatır çatır oynasın, gol atsın, atak başlatsın gerekirse libero oynasın . . . on *parmağında on marifet derler ya hani . . . topuk pası gurusu ayrıca . . . her takıma lazım . . . biz* çok şanslıyız . . .
  • herkesin heyecan yapmısh oldugunu farkettıgım bir milyonuncu entry ı gırmısh olan sahıs, bence bir milyonuncu entryyi girdiginden bi haber user ...yanlız enteresan bi entry olmush. hic bir online anlayamadı
  • nicki hakkında uzun uzadıya izaat verdi, insanları aydınlattı. kendisiyle organik bir de bağ kurdum. tek kafa golünün sahibiydi.
hesabın var mı? giriş yap