şükela:  tümü | bugün
 • yeni 1. ordu komutanı, orgeneral.

  zamanında fetö'nün hedefi olmuş, demek ki güvenilir bir isim.

  http://www.habername.com/…eral-tuggeneral-20348.htm

  --- spoiler ---

  erdoğan'ın arabası yakılacaktı!
  07.04.2009 02:26
  ergenekon terör örgütü soruşturması kapsamında hazırlanan 2. iddianamede, insanın kanını donduracak ifadeler!
  ergenekon terör örgütü soruşturması kapsamında hazırlanan 2. iddianamede, insanın kanını donduracak ifadeler yer alıyor. tümgeneral musa avsever, başbakan recep tayyip erdoğan'ı kızılay'da yakmayı bile düşünmüş ve pkk kadar cesur olamadıklarını söylemiş.

  ergenekon terör örgütü üyesi olduğu gerekçesiyle tutuklanan cumhuriyet gazetesi ankara temsilcisi mustafa balbay'ın günlükleri ergenekon iddianamesinde yer aldı. mustafa balbay'ın da inkar etmediği günlüklerde şok bilgiler yer alıyor. tümgeneral musa avsever, tuğgeneral rütbesinde iken, mustafa balbay ve fikret bila'ya, başbakan recep tayyip erdoğan'ı arabasının arkasına alıp kızılay'a gitmek istediğini söyleyerek, "vallahi işe yarayacağını bilsem kendimi kızılay'da yakarım" demiş.
  --- spoiler ---
 • yeni 1. ordu komutani olmustur.
 • abdülhamit bayrağı açarak, 31 mart bayrağı altında toplananları, 31 mart'ın gittiği yere yollayacaktır. (bkz: mahmut şevket paşa)
 • mamak'ta askerlik yaparken çok çalışan, her gün mebs okulunu karış karış gezen, her şeyden haberdar olan bir komutandı. yemin töreni provasında mikrofonu eline alıp baygınlık geçirmeyeceksiniz, bayılırsanız da esas duruşta bayılın diye askere takılan bir rütbeliydi. askeri sevdiğini gördük. genelkurmay başkanı olur.