şükela:  tümü | bugün
  • bir süredir takip ettiğim, inanılmaz isabetli tahminler yapan müsait reyizin telegram grubudur. pump gruplarında paranızı hiç edeceğinize buraya gelin kendinizi zengin edin.
  • takip etmeye başladığım bir başka kanal.
    aynı zamanda sohbetten ziyade sadece analizlerin paylaşıldığı müsait analiz adında başka bir kanal daha mevcut.
  • normal şartlarda kesinlikle ihtiyaç ve güven duymadığım öneri yoluyla arbitraj işine sırf meraktan kendimce küçük denecek bir meblağ risk ederek girdim ve gayet başarılı gidiyorum. ve açıkçası bahsi geçen grubun sayesinde diyebilirim. umarım bozmaz.

başarılarının devamını dilediğim kripto-oluşum.
  • müsait reyis dinleyin kazanın.
  • grubun lideri olduğu anlaşılan şahsın "ekşi'de yazar olan arkadaşlar"dan olumlu entry sipariş ettiği bir telegram kanalı. screenshot koymuyorum ortalık gerçek isimlerden telefon numaralarından geçilmediği için. merak eden girsin baksın.

tanım: sipariş üzerine verilen entry'lerle dolu, itibar edilmemesi gereken başlık.

edit: şöyle bir ortam.

ve de şöyle. millet kafayı yedi yemin ederim.
  • müsait iseniz kazanmaya bekleriz :)
  • coin piyasasına yabancı olduğum için bu tür grupları arıyorum, buluyorum ve son 2 haftadır, hepsinin ortak olarak belirttiği coinler üzerinden yürüyorum.

ama bu grubun sahibi inanılmaz derecede aptal bir çakma trader ve aptallığına rağmen insanları dolandırabiliyor.

bu adamın çağrılarına uyup 2 günde 20.000 tl'sini 10.000 tl'ye düşüren adamlar var.

piyasadaki bütün coinler ortalamada %30 yükselişteyken, 2 coin verip %15 kar ettirince "bakın ben bildim, en iyi benim" edalarında dolaşıyor. amk zaten ekranda random 2 coin seçsen %25 kar ediyorsun.

"kısa vadede kazandırıyorum" iddiasındaki adamın grupta son 2 hafta içinde yaptırdıkları aynen aşağıdaki gibi:

millete appc'yi 16k'dan aldırdı, şu anda 7,9k.
    trx'i 850'den aldırdı, şu anda 540. (hatta önceden 1400'den aldırmış adadfasdasfa)
    ıost'u 790'dan aldırdı, şu anda 450.
    lend'i 1450'den aldırdı, şu anda 1010.
    req'i 5500'den aldırdı, şu anda 3500'de.
    amb'yi 9000'dan aldırdı, şu anda 6400'de.

basit bir hesapla, bu adamın dediği tarihte, söylediği coinlerden birer adet, söylediği fiyattan almışsanız eğer, 2 haftadaki zararınız tamı tamına %31. bu zarar bir de btc karşısındaki zararınız. aynı dönemde btc'nin 12.000 dolardan, 8.000 dolara düştüğünü düşünürsek, bu adam yüzünden zararınız dolar karşısında %50'leri geçiyor.

bir de aynı adam, btc için "şubat ayında 20.000 dolar olacak" dedi.

heee bu arada, bu sik kafalı bir de utanmadan vip grup kurup, kişi başı 50 dolarlık "bağış" alıyor.

bizim bir arkadaş bu otistiğe güvenip 50 dolar verdi. grupta da sadece fikir almak için "btc 8k'ya düşecek diye dedikodular var, doğru mu?" diye sordu. bu am kafalı "moral bozduğu gerkeçesiyle" çocuğu gruptan kovdu. arkadaş özelden ulaşıp "tamam senin bileceğin iş, senle iş yapmak istemiyorum, paramı geri yolla" dediğinde "o bağıştır, geri yollanmaz, kuracağım websitesinde üyeliğin hala devam ediyor" dedi.

3 haftadır wordpress tabanlı web sitesi kuracak amk adasfasdafa

arkadaş öyle 50 doların lafını yapacak adam değil de, böyle ciğeri beş para etmez adamların dolandırıcılığını grupta duyursak bile, 600 küsür kişi hala bu sığıra inanıyor. siz ekşisözlükte btc başlığında görürseniz bu sığırı, kanmayın.

çok şükür zararımız 150 dolarda kaldı, 1000 doları da görebilirdi bu arkadaş yüzünden.
  • engel listesini coşturan mal turnusolu grup. şu kriptopara piyasasında prim verdiğiniz adamların iq'larını toplasak üç haneli etmiyor. milletin götünden uydurduğu analizlere güvenmeye devam edin.
  • dolandırıcının önde gideni çakma trader.

ben burada hakkında yazdıktan sonra benimle iletişime geçen arkadaşlar oldu. onlardan birisinin benden paylaşmamı istediği bir ekran görüntüsünü paylaşıyorum.

edit: eğer görüntüler orjinalse, konu aynen aşağıdaki gibi:

konu kısaca şu, bu murat isimli, grubun lideri olan dolandırıcı çakma trader, kişi başı 50 dolara yakın bir bağış(!) bedeliyle 40 küsür insana vıp grup kuruyor.

fakat işin enteresan noktası bundan sonra başlıyor. arkadaşın aldığı ekran görüntüsünden anlaşılıyor ki, 700'e yakın insanın takip ettiği bedava telegram grubunda bir altcoin için "satın" diyor, fakat vıp grubunda da yarım saat sonra aynı coin için "alın" diyor.

arkadaş ise bunu sorguladığında, "her iki grup da kar ediyor" diye geçiştiriyor, fakat arkadaşı gruptan banlamayı da ihmal etmiyor :)

dolandırıcının seksi fotoğrafları için tıklayın

güzel taktik panpa... ne vip grubuna üye oldum, ne de sana para yolladım.

ama dolandırıcının önde gideni olduğun için senle uğraşmaya devam edeceğim.
  • (bkz: #73343334)