şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir an önce yazar olsun diye beklediğim kişi. badiler kısmına tıkladığımda adı yine hemen çıksın istiyorum. bir şeyler yap sözlük yönetimi!?!
  • sözlükte bulunma amacı anasına mümkün olduğu kadar çok küfür ettirmek olan canlı türü.
    en temizi diğer sözlük malları gibi bunu da hakettiği yere şutlamak olacaktır.
  • terbiye yoksunu amip.
  • çok alınmış galiba ahahahaha.

(bkz: #70089894)
  • küfür edemeden kendini anlatamayan, onunla da kalmayıp durduk yere mesaj atan ve o mesajda da küfürle kendini ifade etme yolunu seçmiş saçmalıktır. sözlüğe yazar olmuş yazar değil yazamayandır.
  • her entrysi hakaret dolu olan ergen yazar. mesaj attiginda da yine ayni sekilde karsilik veriyor. ne isi var bunlarin sozlukte?
  • küfürbazın teki. uzak durulması gereken insan sınıfındadır.

(bkz: küfürbaz haydo)
  • (bkz: #71797925)

tahmin edin hangi takımlı? rahat rahat küfür etmek için yan hesap açmak çok ilginçmiş.
  • küfür etmeden herhangi birşey yazabildiğine şahit olmadım.
  • beğenmediği bir entry yazdığınızda muhtemelen özel mesaj üzerinden size hakaret edecek ve konu ile ilgili haksız olma sebebiniz olarak hayatınızın boş olması ve evden çıkmamanız gibi şanssız tahminlerde bulunacak yazar.
    kendisine bir psikiyatriste görünmesini ve öfke terapisi almasını tavsiye ediyorum. yoksa sağa sola durduk yere saldırmak hiçbir şeye çözüm değil.