• helal edip kurtuldum etmesem kurtulamıyordum yine zorlama yine baskı helal olsun ne yapalım
  • flashımı infekte eden ancak eset nod 32'nin derhal algılayıp, 1462 dosyayı silmesi ile temizlenen virüs.
  • bugün çıktı almak için gittiğim kırtasiyenin bilgisayarından usb belleğime bulaşan virüs
    allah tan kendi bilgisayarıma takmadan önce fark ettim de uğraşmak zorunda kalmadım
  • helal olsun aslanım, helal olsun.
  • efsanedir. kendisini kullanıcının gözüne soka soka sildirir. ben buradayım diyen virüstür, delikanlıdır.

işlemci ve ekran kartına sülük gibi yapışan bitcoin virüsleri ve çeşitli keylogger türevleri gibi kaypak değildir. adamdır adam.
  • yıl 2017, macbook kullanıyorum hala bu anasını siktiğimin orospu evladının virüsüyle uğraşıyorum. musallat exe silici diye bi program yapmış, hakkını helal et demiş. bunla uğraştığım her saniye çoluğundan çocuğundan çıksın orospu evladı.
  • delikanlı virüstür ama sinir bozar. sanırım tek kötü özelliği görev yöneticisini devre dışı bırakması.

temizlemek için virüsü yapan arkadaş kendi blogunda temizlemek için aracı da vermiş. helal olsun hakkımız
  • bugün yine bulaşan türk yapımı akıllıca virüs.

bulaştığı an tüm klasörlerinize .exe formatıyla bulaşıp açtığınızda bilgisayarınız yavaşlıyor.

çözümü ise yine yapan kişi vermiş. programı indirip hakkımı helal ediyorum derseniz siliniyor.

tam türk işi. buyrun silme linki:buyrun
  • genellikle fotokopici kırtasiye gibi yerlerden flash belleğe geçer benimde başıma geldi kaspersky kesin çözüm haberiniz olsun indirin bi tam tarama yapın halolur.
  • bundan 4-5 sene önce çıldırtan virüstü. artık pc ile pek işim olmadığı için karşılaşamıyoruz kendisi ile.
hesabın var mı? giriş yap