şükela:  tümü | bugün
 • aslen fatsalı olan ama izmir'de ikamet eden politikacı. ülkü ocakları başkanlığı ve devlet bahçeli'nin korumalığını da yapmıştır.
 • mhp genel başkanlığına aday olacağı konuşuluyor son zamanlarda kulislerde. lakin söylemlerine bakılırsa genel başkanlığa talip değil aksine genel başkanın karşısında ki güçlü adayların oylarını bölme derdinde olduğu düşünülebilir. yani bir nevi truva atı.
 • mhp genel başkan adayı. bizim pederin telefonuna sürekli garip numaralardan bu şahsın adıyla mesajlar geliyor. musavat dervişoğlu yarın x'de olacak, ertesin gün y'de halka seslenecek falan. bende kuvvetli bir aday imajı oluşturdu. en azından adını ezberledim. sms'lerin gücü işte. ötesini tanımam etmem. püskevit desin canımı yesin.
 • mhp'nin olağan kurultayında muhteşem bir konuşma yapmış ve salonun gönlünü kazanmıştır. tabii bu alkışlar oylara yansır mı bilinmez. kendisini truva atı olarak suçlayanlarda var. truva atı görevi üstlenmiş bir aday kendini niye bu kadar yırtsın, oraya buraya gidip konuşmalar yapsın? insanlara çamur atmak bu kadar kolay demek ki.

  seçilmesini çok isterim fakat yine bir hüsran olacak gibi görünüyor. ümit özdağ'ın bilmem kaçıncı sırada istanbul milletvekilliğine aday gösterilip seçilememesi gibi. devlet bahçeli bazı kesimleri doğru bir şekilde vampirlikle suçluyor, ülkenin kanını emiyorlar diyor. fakat kendi partisinin kanını kendi emiyor haberi yok. musavat dervişoğlu mhp için doğru tercih ama seçilir mi bilinmez.

  edit: ismi aslında müsavat dervişoğlu olan mhp genel başkan adayı.
 • terzi fikri'nin hemşehrisi...

  (bkz: fatsa)
 • 10. büyük kurultay'da yaşattığı heyecanı millete de yaşatma fırsatını bulacağı bir sonuç elde edilseydi, bugün her şey bambaşka olacaktı. müsavat dervişoğlu karizmatik adamdır, hatip adamdır, esprili adamdır, zeki ve hazır cevap adamdır, yakışıklı adamdır, sosyal medya kullanan gençlerin dilinden anlayan adamdır, şiir okuyan sanata düşkün adamdır. günümüz toplumuna temas edecek bir liderin sahip olması gereken her şey kendisinde fazla fazla vardır. devlet bahçeli'nin son seçim sonuçları'ndan sonra artan 2-3 puan oyla muhalefete memnun olmuş tavrından sonra ülkücülerin gözlerini üzerine diktiği kişidir.
 • 15 mayis 2016 mhp kurultayi'nin yapilacagi salona giden yolun polislerce kapatilmasi uzerine yasanilan gerginlik sonrasi, kendisinin sirtini sivazlayarak sakin olmasini soyleyen partili arkadasina kameralar onunde "dokunma bana" diyerek vuran yaratiktir.

  (bkz: gercek fasizm bu degil)
  (bkz: musavat baskan)
 • 19 haziran 2016 mhp olağanüstü kongresinde divan başkanlığına seçilmiştir.
 • kamu düzeni güvenliği müsteşarı muhammed dervişoğlu' un kardeşidir aynı zamanda.
 • kendisine iyi niyetle sakin ol diyen arkadaşına elinin tersiyle vuran üstüne de atarlanmaya devam eden barzo..ilgili video
  umarım meral akşener başkan olursa kendisine önemli bir görev vermez..böyle orta yaş sinir hastası, kavgacı tiplerle mhp aynı tas aynı yoluna devam eder gençlerden de havasını alır..