şükela:  tümü | bugün
 • istanbul da bağdat caddesinde açılmış olan bir spor mağazası. daha çok crossfit yapanlara yönelik ekipmanlar satan kurum kuruluş oluşum. bağdat caddesindeki mağazanın yanı sıra crossfit balaban içerisine dükkan açmaktadırlar. sanırım ortaklarından biri de crossfit 34'de antreman yapıyor.

  (bkz: muscle up)
  (bkz: crossfit)

  web sitesi
 • kara para aklamanın en iyi örneğidir. kara paran vardır, gelir türkiye'de şirket kurarsın, sonra kısa zaman aralıklarlarıyla sermaye artırımı yaparsın, paranın hepini şbu tertemiz masum şirkete gömmüşsündür. bir süre sonra şirketin hisselerini belirli bir fiyata satarsın, gelir vergini develete öder, paranı temizlemiş olursun.
 • internet sitesinin müptelası oldum, gerçekten fiyat performans canavarı ürünleri olduğunu hissediyorum.

  ayrıca barfiks için direnç bandları henüz stokta gözükmese bile buradan temin edilebilir; http://www.muscleupsport.com/mdusa-strength-band
 • söylemesi ayıp buradan 660 liralık ürün aldım, aldıklarımdan biri üzerinden son kullanma tarihi silinmiş fıstık ezmesi. dükkandaki arkadaş, ben son kullanma tarihine kefilim sıkıntı yok dedi aldım. geldim eve açtım, ürün net bozulmuş, formu değişmiş mercimek çorbası olmuş, sıkıntı değil iadeye gittim.

  debit/atm kartla aldığım ürünün iadesi nakit olur, ama dükkandaki arkadaş inatla geri ödemek yerine iban numaramı alıp muhasebeye havale etti. bugünde tam 39. gün inatla ürün bedelini iade etmiyorlar. 60 liralık ürün için bundan sonra olabilecek potansiyel 600 liraları kaçırdılar. buradan alışverişi yaparken ürün iade politikası aklınızda olsun.