• eminemin son albumudur 17 ocak 2020 de piyasaya bomba gibi selam cakmistir
  • eminem bu albümü reklamsız, habersiz, sansasyonsuz, duyurusuz şak diye yapıştırmıştır. rezil albümlerini yıllar öncesinden duyurup, geri sayım yaptırıp, bir dünya promosyon ile gözümüze sokan yeni nesil sanatçılardan farkını ortaya koymuştur.

albümdeki şarkılar yağ gibi akıyor.
  • yolculukta geçen gecemin sabahına bomba gibi düşmüş albüm. ilk izlenimim alt yapıların harika olduğu yönünde. tekrar tekrar dinledikten sonra editleyeceğim.
  • ansızın çıkarak günümüzü neşelendiren albüm.
  • sabah uyanmama renk katan güzel haber. geçtiğimiz günlerde artık bir duyuru yapmayacağını söylemişti kral ama bu kadar hızlı olmasını beklemiyordum. traclar listesi;those kinda nights, alfredyou gon' learn, unaccommodating, premonition
  • bazı şarkılara alışmak için birkaç defa dinlemek gerekiyor, ilk dinlediğinde sevilmeyen şarkılar sonradan çok beğenilebiliyor. bu albümdeki bütün şarkıları ilk dinlememde benimsedim, güzel olmuş.
  • eminem'in bugün çıkardığı albümünün adı. albümdeki şarkılar:

1. premonition
    2. unaccommodating
    3. you gon' learn (featuring royce da 5'9" and white gold)
    4. alfred
    5. those kinda nights (featuring ed sheeran)
    6. in too deep
    7. godzilla (featuring juice wrld)
    8. darkness
    9. leaving heaven (featuring skylar grey)
    10. yah yah (featuring royce da 5'9", black thought, q-tip and denaun)
    11. stepdad (intro)
    12. stepdad
    13. marsh
    14. never love again
    15. little engine
    16. lock it up (featuring anderson paak)
    17. farewell
    18. no regrets (featuring don toliver)
    19. i will (featuring kxng crooked, royce da 5'9" and joell ortiz)
    20. alfred (outro)
  • bugün çıkmıştır.

bu adam kendisinin de dediği gibi rap’in allahıdır.
  • huhuuu uzun zamandır bu kadar akıcı bir albüm dinlememiştim. bizim hececi denyoların alıp ders niyetine 7/24 dinlemesi lazım belki kelime ve cümle ile de bir şeyler üretebilir hâle gelirler. gerçi onları bebe şebe dinlediği için agulama dönemine hitap etmeleri doğal. neyse konumuz rap ya. ve böyle yapılır.

tanım: bir eminem albümü. ed sheranfeat.i mükemmel bu arada. those kinda nights beybi!*
hesabın var mı? giriş yap