şükela:  tümü | bugün
  • bir nevi vokalin sessiz ama mimikli, ifadeli, görüntülüsünü yaptıran; şarkıya klip çekmenizi sağlayan ilginç bir mobil uygulama. şu şekil: https://www.youtube.com/watch?v=p8tsbltdrnw https://www.youtube.com/watch?v=8rv2ean57lg

    (bkz: tutar bu)
  • bildiğimiz zibilyon tane dublaj uygulamalarından biri daha
  • öncelikle, son zamanlarda favorim: https://youtu.be/ew3knmel7ey

    arkadaşlarınızla birlikteyken çok rahat bir şekilde 2 saat uğraşıp eğlenebileceğiniz nadir uygulamalardan biri. çekerken şarkıları bayaaaa bir yavaşlatığı için, alışması biraz zaman alabiliyor ama her ne kadar beceremeseniz de hızlandırılmış bi şekilde herhangi bir videonuzu izleyince yarılıyorsunuz.

    en eğlenceli videolar danslı manslı, hareketli olanlardan çıkıyor. eşşeekk kadar olmamıza rağmen baya bir eğlendik bugün. tüm dünya'ya tavsiye ederim.
  • 1-2 senelik olmasına rağmen instagram- keşfet sayesinde daha yeni öğrendiğim uygulama. hızlandırma, yavaşlatma çok fazla ses/müzik seçeneğinin olmasını baya beğendim. ses efektleri diyaloglar falan doğal olarak ingilizce, bu nedenle iyice ingilizce konuşmayı bilmeyenlerin dublajı güzel olmayabilir. ama telefonumda ne kadar yer edinir bilmiyorum malum tlf kasınca ilk olarak bu tip uygulamaları siliyoruz. instagram'da da genelde yabancı ülkelerdeki kadınlar falan danslı klipler çekmişler, bizim ülkede pek tutmamış herhalde.