şükela:  tümü | bugün
  • son derece başarılı bir muzik application'ı. dilediğiniz şarkıyı dinliyor, indiriyor, listeler yapabiliyor, kapsamlı araştırmalar yapabiliyorsunuz..
  • geçen gün tesadüfen keşfettiğim ve çok beğendiğim için zorlamamalarına ve engel çıkarmamalarına rağmen sırf destek olmak amacıyla 12.99 tl verip premium versiyonunu aldığım müzik programı. istediğim şarkıyı soundcloud'tan aratıyor, online dinleyebiliyor, tek tuşla programa indirebiliyor ve offline da dinleyebiliyorum. playlist hazırlayabiliyorum ve arka planda çalabiliyorum. üstelik kaynak olarak da soundcloud kullandığı için orada bulunan her şeyi bulabiliyor. itunes top 100 listesi de gösteriyor. vallahi çok beğendim.

spotify'ın canı cehenneme! neymiş aylık bilmemne kadar verecekmişim de, yıllık bilmemne kadar verecekmişim de. karşılığında da lütfen izin vereceklermiş dinlememe. yoksa 5 tane şarkı dinleme hakkım varmış. oldu canım. sana yıllık 52 tl vermemin mantığı nedir ya? seneye bi daha verecem üstelik! resmen soygun.

edit: kaynak olarak youtube kullandığını yazmıştım, soundcloud kullanıyormuş, düzelttim.
  • ben de cortlamış olan uygulama. gitti proya verdigim para. neyse şimdilik bi değişiğiyle işimi görmeye çalışıyorum ama arattırdığım bi iki şarkıyı bulamadım şimdiden..
  • aradığım şarkıları bulamayan -ki bulunmayacak şarkılar değiller-, bir şarkının 100 tane remixini bulan ve fakat orjinalini bulamayan yetersiz uygulama.

vk candır. ne azap vericidir ki ios uygulamasında müzik bölümü yok.
  • henüz bu gece arkadaşımda keşfetmişken app store türkiye mağazasında ulaşamadığım uygulamadır. muadili uygulamalar için fikirlere de açığım..
  • demek o güzel şarkıları soundcloud'dan buluyormuş.

kıbrıs'taki en güzel zamanlarım kendisi ile geçmiştir.

tadı damağımda, kendisi hala aklımdadır.

şuan premium kullandığım spotify'da bile aynı tadı alamamaktayım.

tanım: şarkıların orijinalinden daha güzel versiyonlarını keşfettiren ve yıllar sonra mağazasından kaldırılsa bile halâ akla gelen uygulama..