şükela:  tümü | bugün
  • adenokarsinomlarda artmistir musin uretimi. ayrica kistik fibroz, astim, bronsitte de artar. salgilarda bulunan jelsilik veren proteindir.
  • yabancı bir yazar imiş. benim de onunla aynı ülkeden geldiğimi iddia etti.

zeus ona daha nice nickaltı entarileri versin. athena hayat boyu ona eşlik etsin.
  • orduludur.
  • gurses opel yetkili servisi musterisidir ve kisa bir google aramasiyla dahi hakkinda yuzlerce sikayet bulabilecegi bir firmanin hic bir musterisini magdur etmedigini iddia etmektedir.

(bkz: gurses opel rezaleti)

(bkz: musteri gibi musteri)

(bkz: fakat iyi yedik)
  • ticari itibar kurtarma uğruna ekşi'deki itibarını kendi elleriyle sıfırlayan yazar. üstelik bunu yaparken para almadığından gururla bahsediyor. yani bunu gönüllü bir şekilde yapıyor. kardeş senin şu yaptığın iğrençliği bu nickle ben bile yapmam. ne gönüllü olarak ne de para karşılığı. gürses opel ile ilişkisinde kendisine başarılar dilerim.
  • (bkz: gürses opel rezaleti gerçeği) başlığını açarak gürses'in müşterisiymiş gibi konuşan fakat muhtemelen gürses'te çalışan bir yazar.
    bu rezaleti normal bir insanın "orada ekmek yiyenler var tamam mıığ" gibi aptalca argümanlarla savunabileceğini düşünemiyorum çünkü.

umarım sen de müşterilerin arabalarını alıp alemlere akmıyorsundur. ekmeğinden olunca ağlama sonra.
  • mesajlara cevap vermeyen yazardır!

mesajımı buradan ileteyim.

merhabalar şahsa özel başlık açtırabiliyormuşuz? bir tanıdık diyor ki para versek bize de "isim soy isim şöyle debe olabilecek bir başlık oluşturabilir mi?", "görürüm onu da" merak etmesin diyor.

kendisinin oto servisi mevcut bilindik bir alman firmasında. bakımlarını yaparız, ücret de almayız diyor.
  • kalemi satılık olan yazar. siz de yeterli para vererek firmanızı savunduran entry'ler girdirebilirsiniz kendisine.