şükela:  tümü | bugün
 • fabri daha yakışıklıdır.
 • fabri beşiktaş'ın kalesine gelmiş geçmiş en iyi kalecilerden birisidir. muslera ortadoğu ve balkanların gelmiş geçmiş en iyi kalecilerinden birisidir.

  fabri iyidir ama neuer için söylenen libero kaleci lafını çok da hak etmiyor. neuer topu gerektiğinde kendisi de ileri taşıyabilen bir kaleci. fabri en fazla tırsmadan geri pas atabileceğin bir kaleci. ayrıca yıllar boyu devam eden "muslera olmasa üç atardık, beş atardık" geyiklerinden sonra tek maçta muslera'yı gömmek ayıp.

  not: tolgayspor
 • fabri beşiktaş'ı şampiyon yaptığında bu versus yapılabilir ama şu an için ihtimaller dahilinde bile değildir.bu gece muslera şansız bir gol yemiştir.galatasaray'a 3 puan kaybettirmiştir.fakat fabri geçen sene beşiktaş'a tur kaybettirdi bunu unutmamak gerek.
  ayrıca bir çok pozisyonda topu kontrol ettikten sonra hızlıca oyuna sokmak yerine oyalanmış,daha sonra ise kullandığı degajlar olsun,elle oyuna sokmalar olsun isabetsiz olup belli zaman dilimde beşiktaş'ın baskı yemesine sebep olmuştur.
  gomis'in şutunda çok iyi reflex gösterdi fakat,fark açılmadıysa muslera'nın payı büyüktür.zamanında açılmalar beşiktaş'lı oyuncuların şuursuzca vuruş yapmalarına sebep oldu,bunda beşiktaşlı oyuncuların suçu olduğu kadar muslera'nın açı kapatmalarının etkisi büyüktür.