şükela:  tümü | bugün soru sor
 • popstar ajdar'ın bir programda müslüm'e sarfettiği efsane cümledir. ajdar kon kon adlı parçasını söylemeden önce yanında başı eğik duran müslümü: "müslüm bu kadar bilinçli, bu kadar üstün bir insan kişiliğine sahip demek istedim, ben müslümü bundan dolayı takdir ediyorum" şeklinde övüp övüp, sonrasında bir anda ona adeta piç muamelesi yapıp köşeye atmıştır.
  aynı videoda sunucu kadının "müslüm'e sordum, dansedecek misin dedim, memnuniyetle dedi heh..." den sonra beklediği alkışı alamayıp; "ne kadar güzel değil miii?" sorusunu seyirciye yöneltmek zorunda hissetmesi de müslümü iyice bitirmiştir.
 • üzerinden yıllar geçse de hala yaran videodur. videonun öznesi kişiler hallerini umursamadan figürlerini sergilerken ekran başındaki ben utandım. bu görüntüleri izlediğim için utandım, evet. ben ne yapıyorum diye düşündüm.

  ayrıca ajdarı kınıyorum. öyle aşağılamalar hor görmeler. müslüm ona en iyi cevabı dans pistinde verdi.

  peki ya müslüm? sen nasıl bir insansın müslüm? o sahnede yaptıkların akşam kafanı yastığına koyduğunda seni rahatsız etmiyor mu? biliyorum bu satırları belki okumayacaksın ama müslüm o kadar lafın, o efendi duruşun üstüne, sana köşede dans et dendiği halde nasıl öyle bir performans koydun ortaya? ajdar denen manyağı çevrende döndürmeyi nasıl başardın müslüm? peki ajdarla aranızdaki tangoya kayan dansa ne demeli güzel kardeşim.

  neden köşede kalmadın müslüm?

  [https://www.youtube.com/…ature=youtube_gdata_player müslüm :/]
 • olum bu nasil bir programdı yow harbiden kalkolitik çağdan esintiler.
 • https://www.youtube.com/watch?v=x9ucyj4yfxu

  bu cümlenin söylendiği anı içeren şu 4 dakikalık video, en çok güldüğüm şey olabilir.

  1. dakikadan itibaren ajdar'ın şarkıya girişi ve aynı anda müslüm'ün ''şu köşe''de yavaş yavaş dans edip kendini kaybetmesi. akabinde sahnenin ortasına dalıp ajdar'dan rol çalması...

  yemin ediyorum sanat eseri bu video. her canım sıkıldığında izlerim :)