463 entry daha
  • göt sıkıcı bir takım a haber izleyicisi tarafından tehdit edilen halkın lideridir. kendisi de her kıbrıslı türk gibi savaşta gazi olmuştur.

neyse konumuz o değil. bugün yeniden seçilerek a haberci lavuklara gotuyle gulecektir.

edit: arkadaşlar siyasal islam kazandı. yapacak bir şey yok. bu yazıyı da silmiyorum. beklemiyordum. göt oldum. siyasal islam aşığı yeni cumhurbaşkanını tebrik ediyorum.
  • odtü mezunu, sosyal demokrat siyasetçi.

twitter' da gençlerle söyleşisinin fotoğraflarını gördüm. 1980 darbesi olmasaydı belki türkiye'de kktc gibi avrupai olacaktı.
  • ulan seçim ikinci tura kaldı diye rumlar sınırımızı geçip gösteri yaptılar adamı öyle seviyorlar burada gelmiş utanmadan kıbrıs bilmem ne diyor ulan kıbrıs ne zaman sizin oldu düdük.

adamın bizanslılara sığınan şehzade orhan'dan ne farkı var. mustafa kemal de bu zihniyet ile mücadele etmedi mi cumhuriyeti kurarken...

tanım: rumların kktc başkan adayı, türk ve türkiye düşmanı amacı kıbrıs'ı anahtar teslim rumlara vermek olan piyon şahıs.
  • (bkz: #114433022)
    ne komik arkadaşlarımız var.
    5 senede türkiyenin garantörlüğünden vazgeçmek(bu hukuk dışıdır bu arada), türk askerini adadan çıkartmak( bu da)
    omorfo(güzelyurt), famagusta(gazimağusa, maraş dahil) gkry'e vermek, dönüşümlü başkanlık(3 dönem rum 1 dönem türk)dan feragat etmek dahil olmak üzere her türlü "çözümü" denemiş ve eli götünde lefkoşaya geri dönmüştür. hatta aylar öncesinde, cumhurbaşkanlığı adaylığını açıklamadan önce "bizim neslin son şansı elimizden kaçtı" diye demeçler veriyordu.
    arkadaşlar; rum, adada türk istemiyor! bunu artık o kalın kafalarınıza sokun!
    götüne koyayım, haritada kıbrısı gösteremeyecek lavuk gelmiş burda "akıncı kuzeyle güneyi birleştirsin" diyor.
    kalın kafalarınız almayacak ama ben yine de yazayım:
    önce şu ismi şuraya bırakayım:
    (bkz: şener levent)
    sonra da o ismin 4 yıl önce kaleme aldığı şu yazıyı:
    https://www.gundemkibris.com/…nilmisim-h301382.html
    bilmediğiniz konular hakkında sırf tayyip düşmanlığından ahkam kesmeyin ki, göt kıllarından bir farkınız olsun. şu haliyle yok çünkü.
  • pembe gotlu yetmez ama evetci tayfasi akp’den umidi kesince simdi rumlarin altin cocuguna yonelmis.

kibris’in rahata alisan genc jenerasyonu saniyor ki, turkiye ada’dan cekilse, toprak verseler, rumlar diyecek ki gelin kardesler beraber ab uyesi olarak huzur icerisinde yasayalim.

sanki gecmiste katliama ugrayanlar kayip kita mu’da yasiyordu.

turkiye ada’dan cekilirse turk varligi son bulur. bu ya zorla goc ettirilme, ya da katliam ile olur.

kibris, turkiye icin askeri hakimiyet acisindan hayati onem tasir. rum projesi bir siyasetci icin burada askeri varliktan vazgecilmez.

mevcut statuko turk varliginin bir proje tarafindan ortadan kaldirilmasina imkan vermiyor.
  • pkk'lılar çok seviyor bu arkadaşı, niyeyse? başlıkta övgü düzenlerin profillerini incelemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.
  • kıbrıs türklerinin son umudu asil lider. diktatörlere baş eğmeyen...
  • kazanması durumunda yakın bir gelecekte kıbrıs türklerinin soykırıma uğramaması için türkiye kıbrıs'a tekrar askeri müdahale yapmak zorunda kalacaktır. kendisi de vatana ihanet ve casusluk suçlarından yargılanır.
  • akp ile türkiye çıkarlarını bir düsünmeyin dostlar. kıbrıs türkiye'nin geleceği için , türkiye de oradaki türkler için olmazsa olmazdır. dolayisyla lütfen ikisini birbirine karıştırmayın.

tanım: secilmemesini umduğum siyasetçi.
  • kıbrıs türkiye'nin bir uzantısıdır. fularını takıp "yea evet ermenileri kırmışlar ağğbi" modundaki hıyarlar olmadığını varsaysın bize dokunmaz.

yıllardır orası 'yavru vatan' dır. aksini iddia eden oyun hamuruyla falan oynasın.
275 entry daha
hesabın var mı? giriş yap