• gözlerimi dolduran trt belgesel gönderisi-yayını.

https://www.instagram.com/…1b/?igshid=1930nf2hew17r

e: başlık sonraki olacak , düzeltilirse sevinirim .
  • izlerken gözlerim doldu resmen. nice fedakar annelerin varsa bir yerlerde cennet oraların en güzel yerlerine gitmelerini temenni ediyorum. teyzemin bunca yıldır hala o hasta hâliyle evladına bakması dünyadaki en güzel duyguları yansıtıyor. ömrünüz çok olsun.
  • işte cennet bu yüzden olmalı , bu ana oğul koşarak sarılmalı birbirine.

ellerinden öpüyorum ana. tanımasamda , bilmesemde o mücadele için herşeyin en hayırlısı sizin olsun.
  • boğazımı düğümlendiren, gözlerimi yaşartan, melek gibi insanlara ait görüntülerdir.

geçmişe ait herşeyin böyle güzel ve temiz olması o kadar canımı yakıyor ki!

ah dedeciğim, şu dünyayı hınca hınç dolduran insanlar bir yana sen bir yana.

allah rahmet eylesin. mekanın cennettir inşallah...
  • cennet bu gibi anneler olduğu için bir realitedir.
  • 38 yildir onlara sahip cikamayan koca devletın sana bana ne faydasi olabilir ki?
  • guzel bir trt belgeseli..zamanin nasil geçtiğini ailenin senin için ne kadar onemli olduğunu izleyince anlıyorsun.
  • ağır engelli bireyler genelde 40 yaşında ölüyorlar. bunun en büyük sebebi kendilerine bakan ebeveynlerinin vefat etmesi. kim mustafa' ya annesi gibi bakabilir ki? allah sağlık ve ömür versin anneye.
  • işlerimiz yolunda gitmeyince, sıradan insanların sıradan sözlerine içerleyince, ufak bir derdi çok büyükmüş gibi kendimize yük edince açıp açıp izlemek ve şükretmek gerek.

hani hep unuttuğumuz o duygu var ya, sağlığımızın, kendi kendimize yetebilmemizin ne büyük nimet olduğunu gerçeğine şükretme duygusu...

dede yaşlı haliyle sırtlanmış okula götürmüş. dedem ölünce yarım kaldı dedi ya, içim parçalandı. annesi koca bir ömrü oğluna adamış. yaşlanmış, beli bükülmüş hala evladının önünde dört dönüyor. allah dedesine rahmet eylesin. annesine uzun ömürler versin. keşke bu aileye bir şey yapılabilse. keşke devlet loruma altına alsa. annesi hep düşünüyordur “bana bir şey olsa kim bakacak” diye. çok zor. çok büyük bir ders. allah yardımcıları olsun.
  • içimi burkan görüntülerdir.
    bu gün aylardan sonra ilk defa tv açtım. baktım trt belgeselde güzel belgeseller var. filipinlerde annesini yıllarca görmeyen bir minnak, suya düşen yavrusunu endişeli gözlerle bekleyen bir yabani tavuk, üstüne bu... içim zaten yorgundu iyice yoruldu. şu trt denen meret yancılığı bırakıp sadece belgesel çekse keşke. valla vergileri helal edecem.
hesabın var mı? giriş yap