*

şükela:  tümü | bugün
  • gözlerimi dolduran trt belgesel gönderisi-yayını.

https://www.instagram.com/…1b/?igshid=1930nf2hew17r

e: başlık sonraki olacak , düzeltilirse sevinirim .
  • izlerken gözlerim doldu resmen. nice fedakar annelerin varsa bir yerlerde cennet oraların en güzel yerlerine gitmelerini temenni ediyorum. teyzemin bunca yıldır hala o hasta hâliyle evladına bakması dünyadaki en güzel duyguları yansıtıyor. ömrünüz çok olsun.
  • o kadar gereksiz şeyleri dert ediyoruz ki... umarım her ikisini de devlet sahip çıkar.
  • işte cennet bu yüzden olmalı , bu ana oğul koşarak sarılmalı birbirine.

ellerinden öpüyorum ana. tanımasamda , bilmesemde o mücadele için herşeyin en hayırlısı sizin olsun.
  • ağlattı, mahvetti o eski hallerinden sonra şimdiki hallerini görmek. gözden uzakta nasıl hayatlar yaşanıyor içime oturdu. hiçbi şey görmüyoruz duymuyoruz.

annesine bi şey olursa ne olacak mustafa’nın hali ?
  • boğazımı düğümlendiren, gözlerimi yaşartan, melek gibi insanlara ait görüntülerdir.

geçmişe ait herşeyin böyle güzel ve temiz olması o kadar canımı yakıyor ki!

ah dedeciğim, şu dünyayı hınca hınç dolduran insanlar bir yana sen bir yana.

allah rahmet eylesin. mekanın cennettir inşallah...
  • cennet bu gibi anneler olduğu için bir realitedir.
  • 38 yildir onlara sahip cikamayan koca devletın sana bana ne faydasi olabilir ki?
  • ne kadar düzgün insanlar oldukları o zamanki konuşmalarından da şimdiki hallerinden de anlaşılıyor. ana- oğul kim bilir hangi hayallerini öldürmek zorunda kalıp hayata tutunabilmeyi başardılar. elimizden ne gelir acaba?
  • guzel bir trt belgeseli..zamanin nasil geçtiğini ailenin senin için ne kadar onemli olduğunu izleyince anlıyorsun.